Kada je vaše dijete dobilo svoju sobu/ krevet?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lucky79

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    naš stariji sin išao je u svoju sobu sa deset mjeseci, najprije naravno u krevetić, a sa 21 mjeseci prešao je u veliki krevet, bez ikakvih problema. tata mu je napravio veliku drvenu ogradu da ne padne. nikad nije spavao s nama u krevetu, jednostavno je dijete koje treba svoj prostor i mir. mlađemu je sad 10,5 mjeseci i uskoro ga selimo braci u sobu. s obzirom da je stariji počeo spavati cijelu noć bez buđenja kad smo ga prebacili u njegovu sobu, nadamo se da će tako biti i s mlađim :-)

  • tjagusic

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    mi smo našeg P. premjestili na veliki krevet sa dvije godine, a svoju sobu je dobio sa dvije i pol. nekada se dođe pomaziti k meni kada tata ujutro ode, ali inače spava kao mali top.

    mama trogodišnjaka i uskoro malene štruce… ima puuuno pitanja, a možda i koji odgovor za nekoga :)

  • Rene3

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Moja curica (3 godine) je od rodjenja spavala u svom krevetu u nasoj sobi, a sa 8 mj. smo je preselili u njenu sobu. Junior krevet je dobila sa 2 god.

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Svoj krevet je moja prva curka dobila sa cca 2,5 godine. Svoju sobu neće do škole, jer ćemo se tada mi (odrasli) prebaciti u dnevni boravak, a od spavaće napraviti dječju sobu. Dakle, ustvari ni tada neće imati svoju sobu jer će je dijeliti sa sekom.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Ribica153

    Ribica153

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Mi smo curki opremili sobu od kada se rodila ali joj je do sada više služila za igranje a ona je spavala u krevetiću u našoj sobi.Sad kad dolazi druga bebica rekli smo joj da je vrijeme da ide u svoju sobicu (a i vrijeme je - 4,5 godine, skoro 5). Dobili smo savijet psihologa da ne čekamo rođenje djeteta da ju prebacimo jer bi to mogla shvatiti ko odbacivanje i imati traume i slično. Evo sad već tjedan dana spava i ok je. Prvih par dana bilo je problema u pogledu plakanja (otvorena su vrata i čuje nas u našoj sobi i upaljeno joj je svjetlo u kuhinji ali nije pomoglo) ali prošlo je… :D

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Bobica7

    Bobica7

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Naš sin je dobio svoju sobu prije dva dana. Ima godinu i dva tjedna. MJesec dana vec spava cijelu noc bez buđenja tako da smo odlucili da spava u svojoj sobu u kreveticu. NIje bilo problema. Jedina promjena za sada je da se budi sat vremena prije nego inace. Neznan zasto. Ali zasad je sve u redu, jedino ja imam malo grižnju savjesti. NIsam sigurna da li je prerano.

  • Avatar ninalo

    ninalo

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Naša mala je s 3-4 mj dobila svoju sobu, a u veliki krevet smo je premjestili već s godinu i pol. Kako je sama htjela izlaziti iz kinderbeta bilo nas je strah da ne padne, pa smo je stavili u normalan krevet i stavili joj na gornji dio ogradicu, a na donjem dijelu nije bilo ograđeno, pa je mogla bez problema izaći iz njega. 
    Miffy, mislim da nije prerano, a sjećam se da sam i ja imala grižnju savijesti kad sam ju prvi put stavila samu u njezinu sobu. Ali zato sam danas sretna kad mi mala na večer sama ode u krevet, ja ju samo dođem poljubiti za laku noć.

  • mama2zg

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    moj klinac ce uskoro 4god i spava sa tatom…. mladji ima 1,5god i spava sa mnom….
    da li smo mi to zakasnili??!

  • Avatar Puca z brega

    Puca z brega

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    …mjesec dana prije prvog rođendana je dobil svoj krevet i nije do sad bilo nikakvih problema… :D

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Moja mala cura se preselila prije par mjeseci kod svoje seke u sobu..znači sa 3 godine je dobila svoj veliki krevet,doduše još imamo fazu da u neko doba noći dolazi kod nas u krevet..nadam se dok dođe i treca curka da će se već naviknuti

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.