Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mery1911

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    koskica

    Cure meni pa je zotalno obrnuta situacija kaj se tiče iscjetka meni se zadnjih 2 tjedna baš povukao u odnosu na prije kad isto nisam mogla bez uloška koji je stalno bio pun… Al valjda ima to veze od žene do žene.
    Jelena baš si me malo umirila ovim postom. Drugo dijete, žena nije pukla nije se prejako mučila a velika beba. Ja bih tako….


    I ja biii ufff. Samo da je kratkoo Isuse mojjj.

  • Avatar Amy2018

    Amy2018

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Baby. K isto sam neki dan poslije odnos sa imala menstrualne bolove  sve je to normalno, poslije toga otisla na pregled, jedan prst otvorena, ne mora to nista znaciti. Nego, ja od sinoc zvijezde brojim po svu noc, toliko jake kontrakcije uzasne, samo sam plakala jer su neizdrzivi bili, zdjelica mi se raspadala. Zanima me Jel moguce da se prvorotka tako danima otvara polako, i da trudove imas danima. Jer ono jeste nesto tako bilo, trajalo oko 12 sati, kad cucnem ili sjednem zamanta mi se od bola. A jedva cekam, pa nadam se da je polako pocelo, ako moze polako? Pa koja ima iskustva neka pise plz jer ne leti mi se u TA 🤨😑

    src="https://lmtf.lilypie.com/pG4Hp2.png [lmtf.lilypie.com]“ width=”400“ height=”80“ border=”0“ alt=”Lilypie Maternity tickers" /></a>

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Amy2018

    Baby. K isto sam neki dan poslije odnos sa imala menstrualne bolove sve je to normalno, poslije toga otisla na pregled, jedan prst otvorena, ne mora to nista znaciti. Nego, ja od sinoc zvijezde brojim po svu noc, toliko jake kontrakcije uzasne, samo sam plakala jer su neizdrzivi bili, zdjelica mi se raspadala. Zanima me Jel moguce da se prvorotka tako danima otvara polako, i da trudove imas danima. Jer ono jeste nesto tako bilo, trajalo oko 12 sati, kad cucnem ili sjednem zamanta mi se od bola. A jedva cekam, pa nadam se da je polako pocelo, ako moze polako? Pa koja ima iskustva neka pise plz jer ne leti mi se u TA 🤨😑


    Amy ja nemam takva iskustva da traje toliko dugo i da je tako bolno. Meni prvi put bilo kratko ali jakoooo intenzivno. Al znam cure iz grupe koje su imale trudove po više od 24 h, samo se ne sjećam jesu li rekle da su bile toliko bolne kontrakcije. Ako se loše osjećaš idi radije do rodilišta. Ako misliš da će te to smiriti ili da ti je počeo porod.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Amy, dal mjeriš kontrakcije na koliko minuta su ti, koliko dugo traje trud, jesu li u pravilnim razmacima? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima od moje Lucije, šaljemo puse vama koje ste još uvijek 2u1 ☺️! Brzo ćete i vi ovako

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    petrapp2605

    Pozdrav svima od moje Lucije, šaljemo puse vama koje ste još uvijek 2u1 ☺️! Brzo ćete i vi ovako


    Ajme šta je preslatkaaaaa😍😍😍😍 mali zeko hehe💕💕
    Sad kad već vidim kapicu, do kad moraju bebice nositi te kapice i jesu uopće potrebne ako je u kući toplo?

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Petrapp Lucija je prekrasna!! 🤗😇

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Pozdrav kloke!
    Meni je po zm i po datumu zaceca dan razlike.
    Amy probaj pratiti da vidis da li su pravilni i da li su cesci. Ja isto imam dosta tih kontrakcija, ali ne tako dugo u komadu i nisu tako bolne. Cak ne bi uopce opisala kao bolne, vise nelagoda neka nego bol.
    Tako da mozda da pratis malo, pa nazoves u rodiliste i savjetujes se s njima. Jer stvarno mislim da te lazne kontrakcije ne bi smjele tako bolit, kamo li tjerat na plac.
    Petrapp preslatka je! Jel mi se cini ili ti na muza jako lici? 😂😂 (profilna na fb) 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Baby.k

    petrapp2605

    Pozdrav svima od moje Lucije, šaljemo puse vama koje ste još uvijek 2u1 ☺️! Brzo ćete i vi ovako

    Ajme šta je preslatkaaaaa😍😍😍😍 mali zeko hehe💕💕
    Sad kad već vidim kapicu, do kad moraju bebice nositi te kapice i jesu uopće potrebne ako je u kući toplo?


    Ako je toplo ne treba, ali ako idete van i puše preporuča se, meni su rekli da joj pazim na glavicu i ručice da budu tople, jer se nedonoščad lako pothladi, a kako stalno gura rukice van, onda stavimo kapicu dok se i nje ne riješi 😄. 

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Baby.nb1 i ja mislim da je mali tata, ali ima moj nosić i usnice 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.