Jesam li trudna ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ma08

    E švrljala sam po forumu malo i vidim ovaj post sa bušenjem kondoma😂😂😂Znam da je odavno ova objava Al čisto me zanima krajnji ishod, pa ako je gospođica negdi po forumu neka javi šta je na kraju bilo ahahhaha ha šta sam se nasmijala svega ti🤣🤣🔝🔝


    I ja svrljam i kad sam ovo procitala 😂🙈 koja ludara od zenske, ako je taj decko pametan nadam se da je otišao od nje 😂😂😂😂😂 ma pobjegao glavom bez obzira 

    [lilypie.com]

  • Ma08

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ko zna, možda je na kraju sve dobro završilo, ajme, šta sam se smijala na njenu objavu, ali i na komentare ostalih forumašica

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ma08

    Ko zna, možda je na kraju sve dobro završilo, ajme, šta sam se smijala na njenu objavu, ali i na komentare ostalih forumašica


    Dobro po koga? 😂🙈 Bome sam se i ja valjala od smijeha 🙈🙈🙈🙈

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.