Jak refleks sisanja! Pomoc!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Didi


    Jel moguce da beba samo zeli sisati i da joj mlijeko smeta?
    Inace ruke u ustima su cesto i otkrila je palac. 

    Zbog cega moja beba stalno pusta dojku, nema veze sa refleksom opustanja mlijeka jer to radi stalno i nakon sat, kad mlijeka ima manje?

    Ironija je da joj dudu nisam davala upravo zbog uspjesnog dojenja a do sada jos ne dojimo uspjesno. i ljuta sam zbog toga i tuzna :(

    Eto, ko da si moju bebu opisala sa 3 mjeseca! I sve sam dvojbe prošla kao i ti, i odma ću ti reć - ne brini, nije tu ništa posebno! Bebe se razvijaju, svašta im se mijenja u mozgu i tijelu, i vole izvoditi svakakve šašavosti U nas je to hvatanje-puštanje-ludovanje na dojci trajalo barem misec dana, ja već luda bila. Mlika bilo svuda, beba nekad viče, kao ljuta je, a znam da se najela, al nikad dosta sise. Ja bi uključila dudu na tvom mjestu, definitivno je super da je dosad bez nje, al duda ima i svoju divnu stranu - zadovoljava nagon za sisanjem! A to tvoja beba ima. Daj joj je pa ćeš vidit oće li bit razlika. Moja je pravo dudalo
    Nemoj biti ljuta ni tužna, to je samo faza, kad prođe nećeš se ovog više ni sjećati!
    p.s. I moja je coktala tad, a nije bio soor, ako nema naslaga na jeziku, onda se ne brini

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Ne znam ako ce sto pomoci, ali, meni je bebonja imao faze kad je hranjenje bilo dar mar pravi. Pa bi jeo pa ne bi (nevezano za skok). Bilo je navlacenja s njim, pa odvracanja pozornosti s necim, samo da nesto pojede. Pa vristi jer bi jeo, pa pljune van, pa ne bi jeo, pa opet bi. Doslovno navlacenje. Tada sam mislila da ga mozda zubi muce, ali izgleda da mu je to samo faza bila, kako I zasto je bilo tako ne znam, ali proslo je, sad samo cekam ako ce ga uloviti opet…Ili nadam se ne. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Didi21

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Joj sve prodje onda dodje nesto drugo  hehe, ja isto mislim da to nema veze sa skokom. Ona bljucka, ne tako cesto ali ako ju se stavi u  lezeci nakon hranjenja bljucne i cesto kad podrigne cujem da joj se mlijeko dize sa zrakom, ishoda su dva, bljucne zgrusano mlijeko ili proguta zrak. ona je puna a hoce jest a nemoze, ma show. I onda mi mame ludimo. Nista ja se veselim podoju da upalim tv na  mute i zvirkam okolo dok ona jede…jednog dana nadam se.  dosta utjece i nje a nervoza jer nece ni da spava a spava joj se. Ma mala ima tek 3 mj ko da ima 3 god. 😨😇

    Nikad, ama baš nikad nemoj prestati slijediti svoje snove…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.