Jak refleks sisanja! Pomoc!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Zvuk ti je kao da jezikom lupiš u nebac, probaj ti pa ćeš znati da li je to taj zvuk, slično kad imitiraš konjića. Ako je, ona najvjerojatnije ima soor.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Didi


    renata


    Didi, jel cmakće? Onako jel proizvodi zvuk dok ju ispušta?
    Pa ne uvijek ali da,  tako opusti pritisak, glava u stranu i sekund nakon sto pusti ponovno trazi. Nikad nije odbila, uvijek ju prihvati ili cak usise dok se ja nesnadjem jel tako brzo ju nekad pusti i ponovno usiše…

    zvuči mi kao da nije od prvog dana naučila pravilno prihvatiti dojku, probaj kada ju stavljaš na cicu paziti da je jako pravilan po ps-u položaj, ako bilo što nije kako treba prekini podoj i stavi ju opet pa vidi jednom kada bude skroz sve u redu hoće li se žaliti.. i malo izdoji da joj nije prenapeta cica i da nije prejaki ld

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Didi21

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    mmama


    Didi


    renata


    Didi, jel cmakće? Onako jel proizvodi zvuk dok ju ispušta?
    Pa ne uvijek ali da,  tako opusti pritisak, glava u stranu i sekund nakon sto pusti ponovno trazi. Nikad nije odbila, uvijek ju prihvati ili cak usise dok se ja nesnadjem jel tako brzo ju nekad pusti i ponovno usiše…
    zvuči mi kao da nije od prvog dana naučila pravilno prihvatiti dojku, probaj kada ju stavljaš na cicu paziti da je jako pravilan po ps-u položaj, ako bilo što nije kako treba prekini podoj i stavi ju opet pa vidi jednom kada bude skroz sve u redu hoće li se žaliti.. i malo izdoji da joj nije prenapeta cica i da nije prejaki ld

    Evo vrh jezika cist tek tanki sloj prema zdrijelu, njega me strah dirat da joj ne iritiram grlo pa da povrati. Da ona je coktala do nedavno, muku sam mucila s tim, cijelu  i ona dojku imala u ustima ali u vecini slucajeva ju mlohavo drzi. Na inace netrebam prst da izvucem dojku njoj iz usta, samo malo jace povucem i ona ispada, toliko koliko ju cvrsto drzi. Naravno kad je jako gladna onda bi mene usisala, ali vecinom je mlohava. Kad pusta nema taj jaki zvuk ali  pratit cu sad malo bolje pa  u vidjeti. Inace dojke su mi rijetko napete, posto cesto doji vecinom su meke i mlohave, tako da nema one prepunjenosti. Joj hvala sto trudite pomoci… mozda prvi korak da odem u pedijatra za sour, mada je njoj cijela usna supljina cista izuzev korijena jezika.

    Nikad, ama baš nikad nemoj prestati slijediti svoje snove…

  • Didi21

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Evo  krivo j pisem, soor ne sour :) Gledam slike, to gadno izgleda inace, kod nje nije tako…

    Nikad, ama baš nikad nemoj prestati slijediti svoje snove…

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Didi u kojem položaj dojiš, ležiš ili kako? Kojeg je oblika bradavica?Velika, mala?

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Didi


    mmama


    Didi


    renata


    Didi, jel cmakće? Onako jel proizvodi zvuk dok ju ispušta?
    Pa ne uvijek ali da,  tako opusti pritisak, glava u stranu i sekund nakon sto pusti ponovno trazi. Nikad nije odbila, uvijek ju prihvati ili cak usise dok se ja nesnadjem jel tako brzo ju nekad pusti i ponovno usiše…
    zvuči mi kao da nije od prvog dana naučila pravilno prihvatiti dojku, probaj kada ju stavljaš na cicu paziti da je jako pravilan po ps-u položaj, ako bilo što nije kako treba prekini podoj i stavi ju opet pa vidi jednom kada bude skroz sve u redu hoće li se žaliti.. i malo izdoji da joj nije prenapeta cica i da nije prejaki ld
    Evo vrh jezika cist tek tanki sloj prema zdrijelu, njega me strah dirat da joj ne iritiram grlo pa da povrati. Da ona je coktala do nedavno, muku sam mucila s tim, cijelu  i ona dojku imala u ustima ali u vecini slucajeva ju mlohavo drzi. Na inace netrebam prst da izvucem dojku njoj iz usta, samo malo jace povucem i ona ispada, toliko koliko ju cvrsto drzi. Naravno kad je jako gladna onda bi mene usisala, ali vecinom je mlohava. Kad pusta nema taj jaki zvuk ali  pratit cu sad malo bolje pa  u vidjeti. Inace dojke su mi rijetko napete, posto cesto doji vecinom su meke i mlohave, tako da nema one prepunjenosti. Joj hvala sto trudite pomoci… mozda prvi korak da odem u pedijatra za sour, mada je njoj cijela usna supljina cista izuzev korijena jezika.

    nema na čemu zato smo tu.. probaj ovako malo pratiti položaj i hvat pa javi.. ne bi rekla da je soor, možež možda ako želiš biti sigurna patronažnu pozvat jer kod doktora ti je sad ludnica sa virozama, gripama i sl pa da se ne izlažete ako nema potrebe

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Didi21

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    renata


    Didi u kojem položaj dojiš, ležiš ili kako? Kojeg je oblika bradavica?Velika, mala?

    Dojim sjedecki jer tako mi je lakse posto ju cesto podizem bilo zbog zraka i tako nju drzim blago podignutu. Kad lezimo mirna je jedino kad je pospana. Mislila sam mozda da joj se mozda i kiselina  vraca,  ne znam, jer nekad jecanje nastupa nakon gutanja. Evo sad je dojila, prvo ju je opet pustala bez placa, onako njezno ju pusti. Hvat je ok mada njoj je rijetko gornja usna prema van okrenuta. I onda ped spavanje nervoza jaca i plac kad ju pusti. I onda odjednom stane kad zamanta i zaspi. Pedijatricu zovem ali njoj je telefon ukljucen samo sat vremena kad je previdjeno vrijeme za pozivd, uzas. 
    Nesto tu ne stima sigurno, da je soor bi li plakala i nocu? Bar da to eliminiramo…
    koliko traje skok u 3. Mj?

    Nikad, ama baš nikad nemoj prestati slijediti svoje snove…

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Skok traje cca 3-5 dana. Dosta je intenzivan jer je sljedeći tek za tri mjeseca, pa beba navlači puno veću količinu. Mislim da nije ništa alarmantno jedino me taj hvat muči, jel otvori ona jako usta kad ju stavljaš ili samo prime malo bradavicu, zbunjuje me kad kažeš za gornju usnu, pa zato. Mora jako jako zinuti i moraš joj doslovce gurnuti onako veći dio bradavice i aureole, da su usta otvorena praktički kao da zijeva dok je sami hvat. Dal ti je pedijatrica podrška u dojenju, mislim jel zagovornik dojenja?

  • Didi21

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Dojimo mi kako treba, inace bi  mi davno bradavice ispale koliko je   cesto na sisi, :D zine ona, sve to ide ok. Meni se cini kao da njoj treba ta pauza, mozda je muci zeludac ili taj glupi zrak kojeg se naguta. Ili je stvarno to da je prepunjena a zeli jos sisati…

    Nikad, ama baš nikad nemoj prestati slijediti svoje snove…

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Didi


    Dojimo mi kako treba, inace bi  mi davno bradavice ispale koliko je   cesto na sisi, :D zine ona, sve to ide ok. Meni se cini kao da njoj treba ta pauza, mozda je muci zeludac ili taj glupi zrak kojeg se naguta. Ili je stvarno to da je prepunjena a zeli jos sisati…

    kak je sa bljuckanjem, jel puno bljucka pošto stalno papa

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.