jadikovke

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    draga marija, meni je evo skoro pa identično kao kod tebe .
    imam svekrvu koja mi kuha i pegla veš jer bih inače bili gladni i goli .
    ali me isto psihički piči to to ova po cijeli dan nemre zaspat a spava joj se, pa onda cijeli dan cendra a ja samo nosim… isto kao kod tebe
    jedino što uz to imam i curku od skoro 5 god koja me doslovno moli da se igram s njom a ja nemam vremena za nju. pa me i to psihički ždere kad moram reć. ima dana kad sjednem i plačem, i mislim si kaj meni ovo trebalo…a onda mi se ova mala nasmiješi i sve loše zaboravim 

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    medsr


    Oj,cure,onda smo sve u slicnoj situaciji…meni je stvarno sad lakse,bar utoliko jer vidim da nisam sama u tome.doma dok se zalim,bolje da zadrzim za sebe pa je u svakom slucaju ova tema pun pogodak…

    oooo da, tema ti je pun pogodak. već vidim kak će se u kratko vrijeme broj stranica turbo povećati 

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Draga Kokolina, da, da, sve smo mi u otprilike istim situacijama… Kako je Paris ranije rekla, svako njihovo razvojno razdoblje nosi nešto svoje, a mi smo tu da budemo uz njih i olakšamo im tegobe što bolje možemo… Meni je lakše kad se ovdje s nekim posavjetujem. I tako ide dan po dan, a onda se zapitam kad su prije prošli…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    svaka mama pristupi toj situaciji drugačije, ja sam očito onda fakat stroga mama, isto kao Kokolina imama P koji me vuče na igranje DOSLOVNO za rukav, nekada povisim glas na njega pa me više brine kaj nisam bila fer i kaj sam tak bila gruba prema njemu nego to kaj se mali cendra cijeli dan, međutim jednu drugu stvar ne mogu nikako razumjeti, to da ne stignete ni na wc a kamoli kaj drugo napraviti.. ok isto kao i mi i oni imaju svoje bolje i lošije dane, ali koliko god mu dan bio loš, ono spustim ga u kimbu ili kolica, sjedalicu, nebitno i odem pišat (sry na brutalnosti).. pustim ga da se kenjka koliko hoće ako se ja već tresem od gladi, neka se kenjka od moje nervoze neće mu biti bolje.. možda se javljam na krivi dan, kad više neću znat kud sa sobom od jednog i od drugog dođem se pojadat, sigurno..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    mmama


    svaka mama pristupi toj situaciji drugačije, ja sam očito onda fakat stroga mama, isto kao Kokolina imama P koji me vuče na igranje DOSLOVNO za rukav, nekada povisim glas na njega pa me više brine kaj nisam bila fer i kaj sam tak bila gruba prema njemu nego to kaj se mali cendra cijeli dan, međutim jednu drugu stvar ne mogu nikako razumjeti, to da ne stignete ni na wc a kamoli kaj drugo napraviti.. ok isto kao i mi i oni imaju svoje bolje i lošije dane, ali koliko god mu dan bio loš, ono spustim ga u kimbu ili kolica, sjedalicu, nebitno i odem pišat (sry na brutalnosti).. pustim ga da se kenjka koliko hoće ako se ja već tresem od gladi, neka se kenjka od moje nervoze neće mu biti bolje.. možda se javljam na krivi dan, kad više neću znat kud sa sobom od jednog i od drugog dođem se pojadat, sigurno..

    hehehe, genijalna si 
    mislim , dobro si rekla, imamo i mi svoje potrebe .
    a kaj se tiče starijeg djeteta, meni je nje najviše žao. baš tak i ona mene vuče za rukav a ja jednostavno nemam vremena s njom se poigrat. to mi najteže pada. i ond se na nju izderem jer nemrem na ovu malu. ma koma…

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Kokolina


    mmama


    svaka mama pristupi toj situaciji drugačije, ja sam očito onda fakat stroga mama, isto kao Kokolina imama P koji me vuče na igranje DOSLOVNO za rukav, nekada povisim glas na njega pa me više brine kaj nisam bila fer i kaj sam tak bila gruba prema njemu nego to kaj se mali cendra cijeli dan, međutim jednu drugu stvar ne mogu nikako razumjeti, to da ne stignete ni na wc a kamoli kaj drugo napraviti.. ok isto kao i mi i oni imaju svoje bolje i lošije dane, ali koliko god mu dan bio loš, ono spustim ga u kimbu ili kolica, sjedalicu, nebitno i odem pišat (sry na brutalnosti).. pustim ga da se kenjka koliko hoće ako se ja već tresem od gladi, neka se kenjka od moje nervoze neće mu biti bolje.. možda se javljam na krivi dan, kad više neću znat kud sa sobom od jednog i od drugog dođem se pojadat, sigurno..
    hehehe, genijalna si 
    mislim , dobro si rekla, imamo i mi svoje potrebe .
    a kaj se tiče starijeg djeteta, meni je nje najviše žao. baš tak i ona mene vuče za rukav a ja jednostavno nemam vremena s njom se poigrat. to mi najteže pada. i ond se na nju izderem jer nemrem na ovu malu. ma koma…

    kužim te skroz naskroz.. stalno mu govorim ne mogu sad, čekaj budem, strpi se i sl, a jadničak do prije 4 mj bio centar svijeta.. najgore mi je da ne ide u vrtić pa da se podruži sa svojim vršnjacima i poigra kak spada nego je “osuđen” na mene… juuuuj jedva čekam da D malo naraste pa da se skupa igraju hahaah

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    mmama


    Kokolina


    mmama


    svaka mama pristupi toj situaciji drugačije, ja sam očito onda fakat stroga mama, isto kao Kokolina imama P koji me vuče na igranje DOSLOVNO za rukav, nekada povisim glas na njega pa me više brine kaj nisam bila fer i kaj sam tak bila gruba prema njemu nego to kaj se mali cendra cijeli dan, međutim jednu drugu stvar ne mogu nikako razumjeti, to da ne stignete ni na wc a kamoli kaj drugo napraviti.. ok isto kao i mi i oni imaju svoje bolje i lošije dane, ali koliko god mu dan bio loš, ono spustim ga u kimbu ili kolica, sjedalicu, nebitno i odem pišat (sry na brutalnosti).. pustim ga da se kenjka koliko hoće ako se ja već tresem od gladi, neka se kenjka od moje nervoze neće mu biti bolje.. možda se javljam na krivi dan, kad više neću znat kud sa sobom od jednog i od drugog dođem se pojadat, sigurno..
    hehehe, genijalna si 
    mislim , dobro si rekla, imamo i mi svoje potrebe .
    a kaj se tiče starijeg djeteta, meni je nje najviše žao. baš tak i ona mene vuče za rukav a ja jednostavno nemam vremena s njom se poigrat. to mi najteže pada. i ond se na nju izderem jer nemrem na ovu malu. ma koma…
    kužim te skroz naskroz.. stalno mu govorim ne mogu sad, čekaj budem, strpi se i sl, a jadničak do prije 4 mj bio centar svijeta.. najgore mi je da ne ide u vrtić pa da se podruži sa svojim vršnjacima i poigra kak spada nego je &quot;osuđen&quot; na mene… juuuuj jedva čekam da D malo naraste pa da se skupa igraju hahaah

    e tak i kod nas. ova moja je užaaaasno živo dijete i nema mira ni sekunde, doslovno! i onda je još osuđena na mene jer ovdje kod nas vrtić dođe 600kn!!! a ja ne radim pa joj to nemremo priuštit. prokleti novci . a sve bih dala da joj mogu platit vrtić da se igra s dječicom jer znam da bi bila sretna. al eto… i ja samo čekam da mi D naraste pa da se igraju

  • novamama2

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Da utješim malo pokretačicu teme (usput,super tema). Ja sam prije koji dan tri dana pucala po šavovima.
    Rasplakala bih se od muke, a žao mi pred curicom plakati, kad sam sama onda sam preumorna i da plačem :) Skupilo mi se svašta. Čišćenje, kuhanje, spremanje, i uz sve to beba i njezine svakodnevne potrebe. 6 mjeseci jednog te istog rada, a imala sam osjećaj da nisam ništa sposobnija, pametnija, uhodanija. Muž pomaže, naravno, ali šta kad sam ja doma većinu dana sama. Nisam njemu ništa govorila, jer nisam znala šta mu reći. Dijete zdravo, zadovoljno, mi svi dobro,a ja nezadovoljna. Treći dan sam pukla, rekla mu, a njemu žao, naravno. Samo mi je trebalo malo razgovora i nečije tuđe “Radiš sve sama i radiš odlično.”
    Idući dan sam ispekla dva kolača :D
    Ima dana kada se ne mogu pokrenuti i ništa mi ne ide od ruke, a onda dođu dani kad sve kao od šale ide. Mislim da nam je svima tako.
    A što se zubića tiče - Calgel je zakon nama !

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Da..valjda i ja po nekad puknem zbog toga..sve jedno te isto..nemogu nikud jer cica mora uvijek biti u blizini..kuhaj,peri,zabavljaj,uspavljuj..onda muz dodje i veli da je umoran..a ja puknem..ne ja nisam umorna..ja cijeli dan sjedim i uzivam…pa mi bude zao..i tako ..ali kad mi se moj decko nasmije,zaguguce …nebi tu srecu mijenjala za nista na svijetu…obozavam ga

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    medsr


    Da..valjda i ja po nekad puknem zbog toga..sve jedno te isto..nemogu nikud jer cica mora uvijek biti u blizini..kuhaj,peri,zabavljaj,uspavljuj..onda muz dodje i veli da je umoran..a ja puknem..ne ja nisam umorna..ja cijeli dan sjedim i uzivam…pa mi bude zao..i tako ..ali kad mi se moj decko nasmije,zaguguce …nebi tu srecu mijenjala za nista na svijetu…obozavam ga

    jedan njihov osmjeh i sva muka nestane ko rukom odnešena.. nadam se da imaš nekoga za razgovor, ustvari da dragi razumije kako se osjećaš.. evo mi smo čak prvih 2 mjeseca i više bili na sendvičima, pečenim jajima i pizzi, zašto ne.. lijepo sam mu rekla( kada sam ga ulovila, pošto radi u smjenama pa ga nema cijeli dan, pa cijelu noć itd…) sama sam sa dvoooje djece, oni su mi najbitniji i ok kužim da dođeš umoran navečer doma ali ima dana kada sam do prve kave jutarnje i ja umorna već i ne pada mi napamet  nakuhavat i prat jer sam eto domaćica pa je red da to napravim, ako sam za igru taj dan, igram se sa P cijeli dan, ako nisam jer me baš ulovila žuta minuta za glancanjem onda dijete pati taj dan a ja stan srdim cakum pakum.. i malog isključivo dojim, i u šetnji smo svaki dan, jer to da sa njima provedem kvalitetno vrijeme mi je najbitnije.. tako da razumijem itekako da ima dana kada si prepolovljena ali probaj se opustit, dani prebrzo prolaze, mali prebrzoooo rastu i ako ne skuhaš, ne popeglaš ili ne opereš suđe skroz do navečer ne bude smak svijeta…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.