IVF iz prirodnog ciklusa

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • RitaH

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Hello, nisam naišla na ovu temu, ima dosta MPO tema, ali malo me ispočetka bunilo računanje dana od ET-a, dok nisam skužila da nije isto da li se vraćaju embriji 3 dana ili blastocoste 5 dana, budući da nemam iskustva sa stimuliranim postupcima.
    E, sad, budući da sam u iščekivanju bete i 2 negativna testa (10 i 14 dana nakon ET) već poluluda jer M još nema, a danas je krenuo lagani smeđi spotting koji je tokom dana stao, molim vas vaša iskustva. I danas sam se sjetila još jedne stvari koje mi je embriologinja rekla, da se embrij malo brže dupla nego je uobičajeno (ako se dobro sjećam 12stanični embrij star 3 dana) Da li  netko ima slično iskustvo ili zna što to znači? Meni je u tom trenutku bilo bitno samo da je embrij dovoljno dobar za transfer, ništa drugo nisam doživjela. I danas se u ovom ludilu sjetim da je to rekla.

    🙋‍♀️ 37g - sve ok
    🙋‍♂️ 38g - Teratozoospermija
    01/2018 Čisti prirodni ICSI - 👶 (10/2018)
    11/2021 Čisti prirodni ICSI (1 JS, ET 3D 24.11.)
    15.12. Beta 1.2 😔

  • RitaH

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam na kraju pitati glavno: kasna implementacija kod prirodnjaka, jel moguće da bude 14-15dnt, i da li to povećava rizik od spontanog, blizanačke trudnoće, ili nečeg trećeg? Čitam strane forume i ono, ne znam više što da mislim… 

    🙋‍♀️ 37g - sve ok
    🙋‍♂️ 38g - Teratozoospermija
    01/2018 Čisti prirodni ICSI - 👶 (10/2018)
    11/2021 Čisti prirodni ICSI (1 JS, ET 3D 24.11.)
    15.12. Beta 1.2 😔

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.