Implantacijsko krvarenje (?)

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • queen28

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav svima,
    imam pitanje vezano za implatnacijsko krvarenje. jučer sam na 23. dan ciklusa pri brisanju uočila blagi roskasti iscjedak što me je skroz začudilo, jer inače imam ovulaciju oko 17 dana ciklusa a menstruaciju na 31 - 35 dan ciklusa. 
    ono što me najviše zbunjuje jest da li se radi o implantacijskom krvarenju, manjku progesterona u drugoj fazi ciklusa ili ovulacijskom krvarenju? i jel se ikako može to troje na neki način razlikovat?
    i još jedno pitanje, kada je najbolje da napravim test za trudnoču?

  • queen28

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    zaboravila sam reć da danas nemam nikakvog krvarenja, jedino me grudi bole a to je počelo prije tri dana.

  • queen28

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    jutros sam se testirala i test je negativan... jel mogu odustati od trudnoće??

  • MandM

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    poudrav draga.. najbolje se sad malo umiriti i tek nekoliko dana nakon implatacije raditi test na trudnocu, ali pazi da bude za rano otkrivanje trudnoce, tj. da se crtica pokazuje već kod 10 jedinica hCG-a :) ne treba uopće odustati od trudnoće. Ima još vremena, sve smo jako nestrpljive, a najbolje je raditi test na dan kada bi trebala dobiti M ili dan kasnije :) tako da, samo smireno. prema danima koje si napisala pretpostavljam da bi ti M trebala stići za nekih tjedan dana, tako da iskrena preporuka je ponoviti test za nekih 3 dana ako ne možeš čekati dan kada bi M trebala stići! i naravno sretno i javi rezultat :)

    👱🏼‍♀️ '95. god.
    👨🏻‍🦱 '92. god
    9/23 pokušavamo
    6/24 biokemijska
    18.7.'24 ➕
    29.7.'24. ♥️
    09.10.'24. 🎀

  • queen28

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    MandM

    poudrav draga.. najbolje se sad malo umiriti i tek nekoliko dana nakon implatacije raditi test na trudnocu, ali pazi da bude za rano otkrivanje trudnoce, tj. da se crtica pokazuje već kod 10 jedinica hCG-a :) ne treba uopće odustati od trudnoće. Ima još vremena, sve smo jako nestrpljive, a najbolje je raditi test na dan kada bi trebala dobiti M ili dan kasnije :) tako da, samo smireno. prema danima koje si napisala pretpostavljam da bi ti M trebala stići za nekih tjedan dana, tako da iskrena preporuka je ponoviti test za nekih 3 dana ako ne možeš čekati dan kada bi M trebala stići! i naravno sretno i javi rezultat :)

    hvala ti puno na odgovoru.
    gdje se kupuju ti testovi od 10 jedinica hcg-a? u ljekarni sam jednom pitala test za najranije otkrivanje trudnoče i dali su mi clearblue no kada sam čitala tehničke opise vidjela sam da je od 25 jedinica hcg-a.
    u petak ću ponoviti test sa jutarnjim urinom pa šta bude. hvala još jednom.

  • queen28

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Jučer popodne sam se testirala i rezultat je negativan. već sam se podmirila sa time da ništa od toga ali me zbunjuju povremeni bolovi kao pred menstruaciju, već dva dana mislim da ću svaki tren prokrvariti a ono nista. najradije bi da prokrvarim samo da ta agonija prestane jer nista vise ne razumijem.
    ima li smisla testirati se još i ako da kada? danas je 27 dan ciklusa.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.