'Imam šestero djece mlađe od 6 godina i ne tiče vas se zašto'

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • freez72

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja jednostavno ne mogu vjerovat da je netko ovu tirkiznu ,istetoviranu kravu jebo čak 6 puta!!!

  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    Ma krasan komentar…. Sta vanjski izgled osobe je toliko vazan da ju je potrebno ovako izvrijedjati? Jeli bitna njena boja kose ili tetovaze ili je vaznije da je ona dobra majka svojoj djeci? Da se brine za njih? Vise je zena drustvu “prihvatljivijeg” izgleda ostavilo svoju tek rodjenu djecu ili im ucinila ono najgore… Tako da suditi nekoga po izgledu je dno dna gospodine dragi…
    Nadam se da ce Vam jednog dana takva slicna “istetovirana tirkizna krava” kako ste ju nazvali dodati casu vode kada Vam bude potrebno, ili Vas nazivati tata, pa cete mozda onda shvatiti kako je fizicki izgled totalno nebina stvar…

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    6-ero?Svaka cast!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.