Hladne ruke i noge

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Imam sina od 5,5 mjeseci i u zadnje vrijeme su mu stalno hladne ruke i noge ( više ruke)..bez obzira na temperaturu u prostoriji…slini i gura ruke u usta pa mu ih to rashladi malo ali i noću dok spava su mu rukice led ledeni…..ima li ko kakvo iskustvo ….????????????

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Kolko sam citala po stranicama za trudnice vele da je normalno to za malu djecu valjda do godinu dana il tak nesta jer djeca imaju slabiju cirkulaciju… I mi imamo isti problem…

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Kod nas isto-to je zato što ime se još nije izregulirala temperatura tijela i cirkulacija-jučer mi je sve rekoa pedijatar, izbombardirala sam ga pitanjima! Djetetu smao obucite čarapice i stavite toplu dekicu i ugrijati će se. Sve je to normalno. Ja imam malenoga Mihaela od mjesec i pet dana i skoro pa uvijek su mu hladne rukice, noge ne toliko.

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Duna isto ima hladne rukice, uvijek nosi čarapice pa su nogice okej, a rukice su hladne dok spava, dok je budna je ovak i onak stalno na meni pa ju grijem jer mi je grozno to kaj su joj hladne ruke.

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Maleni noću spava u vreći i čarapicama pa su noge tople..a rukice mu budu hladne do lakta…po danu mu znam ugrijat malo rukavice i utoplit ruke……

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    I mojoj Lotte su hladne rukice…još ju umotam u dekicu,onak skroz…ko tortilju…al svejedno ona ih izgura nekak van…a s nogica stalno skida čarapice…kak to riješiti?

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    cloudy


    I mojoj Lotte su hladne rukice…još ju umotam u dekicu,onak skroz…ko tortilju…al svejedno ona ih izgura nekak van…a s nogica stalno skida čarapice…kak to riješiti?

    obuci je u jednodjelno odjelce.. ako je baš hladno ispod ostavi čarapice..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ninach1903

    ninach1903

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    mmama


    cloudy


    I mojoj Lotte su hladne rukice…još ju umotam u dekicu,onak skroz…ko tortilju…al svejedno ona ih izgura nekak van…a s nogica stalno skida čarapice…kak to riješiti?
    obuci je u jednodjelno odjelce.. ako je baš hladno ispod ostavi čarapice..

    Ja svojoj Leni obucem to odjelce i onda na njega carapice jer ako joj carapice stavim ispod nekak ih uspije skihut i onda jos nogice zagura u jednu nogavicu…  a ovo s pokrivanjem rukica…to sam se prestala trudit, ja joj pokrijem rukice okrenem pogled a ona vec s rukama iznad glave i smjeskom na licu 

    16.12.2014 <3 Lena <3

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Ninach…tak i moja…stalno je u tom jednodjelnom s nogavicama al nekak joj volim i čarapice imat na nogama…al baš to šta ti kažeš uspije ih zgurat dolje ja uopće ne znam kako

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Zato što većinom trljaju nogicu o nogicu i tako ta čarapica ispadne Nemojte se zabrinjavati, normalno je da bebice imaju tako hladne rukice jer još si ne mogu u potpunosti regulirati temperaturu i od tud to.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.