Hiperaktivnost - kako se manifestira kod malih beba?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anddreiićć

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja curica je vec u stomaku bas bila hiperaktivna, zubić joj je nikao s 3 mj i to se bas prijemjeti kad je zubić, jednostavno znate. Desni su upaljeni, puno slični, sve stavlja u usta i grize pogotovo vaš prst. 😍 I ako su krenuli vide se kroz kozu… Sto se tuce hiperaktivnosti je Boze, okretanje s stomaka na ledja i obrnuto vec s 2mj i ostalo… Evo sad ima 9mj ustane se uz stol ili ugaonu i hoda vec mi je 5x pala tako i bas spucala glavom, Al jednostavno ne mozete shvatit tu brzinu penjanje, znaci dok odem u wc da obavim malu nuzdu, samo sto sam sjela na solju ona je vec pala. To je strasno, al hvala Bogu nikad nista joj nije bilo. Uspavljiva se sama vec od 5mj. Jer je ja nikad nisam uspavljivala na rukama, nit sam ju uopce uspavljivala. Jedino legnem kraj nje i to je to. Jednostavno mi je sad predobra. U 21:00 ili 21:30 mi je vec u krevetu sama zaspi (dudu koristi samo kad ide spavat, po tome zna da ide spavati i ima nekog plisanog medica dekicu i po tome zna da je spavanje i odmah oci cese i ja joj dadnem bocicu ona ju popije i samo je baci i okrene se ja dadnem dudu i to je to) Sto se tuce drugih stvari, stvaranja navike, netedovno spavanje i jelo. Sve je do vas kako ce te od pocetka vec s bebom steknuti neke navike. Jer i vama ce biti lakse. Jednostavno znate, tad i tad ce bit gladna, tat i tad hoce spavat jednostavno navika i to jako dobra. Imate i vi na kraju stvari vasih koje mozete organizirati ili imati vremena za kafu i roman ili spucivanje i kuhanje. 😉

  • abc246

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Provide of CVV and Bank Logins + MSR/ATM Skimmers good prices here.

    - US cvv: Visa/Master: $2 - Amex Card/Discover: $4
    - UK cvv: Card Random: $8, With D.O.B/With Pin: $13
    - CA cvv: $10
    - Paypal verified with mail and pass login: $25

    —-RULE—-
    * Only sell, not share and I don't want to see SCAM and SPAM here.
    * I will send CVV checked live after you make payment. If cvv not good i'll change it in 5mins.
    * Who bought please verified for me.

    * Contact me for more details:
    - ICQ (/UIN): 653541187
    - Skype ID: johndavid1807    
    * Payment methods: Perfect Money (PM), Webmoney (WMZ), Western Union (WU), Money Gram (MG), Bitcoin (BTC).

    PRESTIGE IS THE QUALITY

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.