Hemangiom

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

tinargalic

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Drage mame, zanima me dali je nečija beba imala hemangiom, dali ste liječili? Gdje i na koji način? I sa kakvim uspjehom?

sara85

Broj poruka: 21

Prijavi adminu

Moja beba se rodila sa hemangiomom 3x2 cm na lijevoj potkoljenici. Pri rođenju je hemangiom bio tamnocrvene boje a sada kad beba ima 7,5 mj je jako izblijedio a povećao se proporcionalno s rastom bebe.U rodilištu su mi rekli da samo pratim stanje i da ništa ne diramo a znam da se to može skidati laserom. Planiram ići na dodatno mišljenje u zg. Zanimaju me iskustva drugih mama s istim problemom

Sara

Švrćo

Broj poruka: 86

Prijavi adminu

Ja sam kao mala (par godina) imala hemangiom na licu i laserom su mi ga maknuli u Klaićevoj. Ništa strašno, ožiljak nemam. Najbolje se konzultirati s pedijatrom kada ga maknuti.

• dora19

Broj poruka: 6

Prijavi adminu

Moje oba dvije cure su rođene s hemangiomom. Starijaoj se nalazi na ručici i nije bio vidljiv po rođenju, ali je u roku tri tjedna doslovno buknuo pa smo zamalo završili na laseru…sva sreća što imamo vrhunsku  pedijatrici koja nam je preporučila dr. Rešića u Klaićevoj. Izvrstan dr.  (svakako za preporučiti) koji je bio protiv lasera pa smo i mi odustali… Princeza sada ima tri godine i bez ikakvih tretmana hemangiom se dosta povukao. S obzirom da je poprilično velik prognoze o njegovu nestanku su do kakve sedme, osme godine.
    Mlađa princeza ima hemangiom na leđima i skroz je malen, gotovo se i ne vidi. Također nećemo ničime tretirati.Osim što smo radili ultrazvuk.

Inače, hemangiome je, osim kirurški moguće liječiti….postoje kapi i kreme i vrlo su dobri rezultati.
    Kirurški se uglavnom tretiraju oni hemangiomi koji smetajaju funkciji dijela tijela na kojima se nalaze.

Svakako bi svim roditeljima toplo preporučila dr. Rešića u Klaićevoj u Zagrebu.

sara0306

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Pozzz 

Moja princeza ima uskoro 6 mjeseci i ima hemangiom na ljevom ramenu.Bili smo u Klajćevoj na laseru i kapamo kapima.Bili smo u  klajćevoj s 4 mjeseca na laseru pošto nas je pedijatrica uputila u Klajčevu.Vodi nas doktor Jurić.Hemangiom je počeo bljedit i dalje pratimo kako će se razvijati .

saraaa

Bumbali

Broj poruka: 57

Prijavi adminu

Moja kćer se rodila sa hemangiomom na trbuhu , bio je veličine 2 cm i sa vremenom je samo nestajo i blijedio, danas ima 3 god ni traga hemangiomu, nismo išla na nikakve pretrage u bolnicu

Bog je velik!

• sergiana

Broj poruka: 14

Prijavi adminu

dora19

Moje oba dvije cure su rođene s hemangiomom. Starijaoj se nalazi na ručici i nije bio vidljiv po rođenju, ali je u roku tri tjedna doslovno buknuo pa smo zamalo završili na laseru…sva sreća što imamo vrhunsku pedijatrici koja nam je preporučila dr. Rešića u Klaićevoj. Izvrstan dr. (svakako za preporučiti) koji je bio protiv lasera pa smo i mi odustali… Princeza sada ima tri godine i bez ikakvih tretmana hemangiom se dosta povukao. S obzirom da je poprilično velik prognoze o njegovu nestanku su do kakve sedme, osme godine.
    Mlađa princeza ima hemangiom na leđima i skroz je malen, gotovo se i ne vidi. Također nećemo ničime tretirati.Osim što smo radili ultrazvuk.

Inače, hemangiome je, osim kirurški moguće liječiti….postoje kapi i kreme i vrlo su dobri rezultati.
    Kirurški se uglavnom tretiraju oni hemangiomi koji smetajaju funkciji dijela tijela na kojima se nalaze.

Svakako bi svim roditeljima toplo preporučila dr. Rešića u Klaićevoj u Zagrebu.

Pozdrav, da li bi mi mogli reci kakva vam je situacija s hemangionom? Da li se povukao ?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.