Hcg beta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Amylee20

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Moze misljenje za nalaz bhcg 9, 3 :///

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Preniska po meni.
    Kad je vadjeno? Koji dc?

    [lilypie.com]

  • hilda31

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Dobila sam normalno menstruaciju i koja se produzila vise nego sto treba radila beta i bio je 687.Kazu da ima trudnoca ali ne mogu da otkriju koja je trebam opet ponovitu betu.Jeli imao ko sta slicno 

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Kako misliš ne mogu utvrditi koja je? Krvarenje još traje ili je prestalo? Jesi možda radila uzv? Beta je dosta visoka pa nije biokemijska,sad treba vidjet dali je beta u opadanju ili se pravilno dupla. Kada ponavljaš betu?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • hilda31

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Krvarenje skroz slabo sutra Betu ponavljam prava je bila 687 kazu da sam trudna al ne mogu da vide koja je govore mozda je tek bas rana pa se nevidi sitea ide opet Beta  pa cu vidjeti

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Obično se ništa ne vidi dok beta nije bar 1000,držim fige da ti se beta lijepo poduplala i da sve bude ok. Sretno💓!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • hilda31

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala punoo 😊

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Zm 26.01.2019. Ovulacija 08.02.2019, Beta hcg jucer (21.02.2019) 102.8. Iskustva?

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar lullaby13

    lullaby13

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Meni beta za kombinirani probir u 12 tt 53,3 mlU/ml  1,23 MoM, CRL 52 mm, nekome slicno? Da li je to uredno?

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Hannica0

    Zm 26.01.2019. Ovulacija 08.02.2019, Beta hcg jucer (21.02.2019) 102.8. Iskustva?


    Taman

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.