Ultrazvuk grudi u trudnoći

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lajavica2

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Drage forumasice
    imam pitanje, oko kojeg se takoder dvoumim, a ono je, da li ste isle na ultrazvuk dojki za vrijeme trudnoce?
    Osobno, imam takve grudi, da ih pregledavam jednom godisnje, a sad u trudnoci me zanima da li isti pregledavate ili ne?
    Pitala sam svoju ginekologicu i rekla je da nema potrebe, jer da su dojke izblesirane hormonima, itd.
    Sad me zanima Vasa iskustva…..

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Ja sam išla na redovan uzv grudi u trudnoći i nitko mi nije rekao da to nema smisla ili nema potrebe… Istina je da se one mijenjaju pod utjecajem hormona, ali mislim da to ne znači da se ne može napraviti uredan pregled - barem je meni tako rečeno.

  • Lajavica2

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Hvala. ja idem svaku godinu dana na pregled, i sad mi taman istice, i zanimalo me vase iskustvo

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Ja nisam išla, jer se zbog punjenja mliječnih kanala i sl baš i kao ne može čisto ništa vidjeti, pa možeš dobiti i ne dobar nalaz, a ustvari je sve ok. Inače redovno kontroliram, jer imam rak dojke u bližoj familiji.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Lajavica2

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    meni su kanali vec puni, tog takozvanog predmlijeka..pa se mislim ima li smisla ili ici ili ne.

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    mene je doktor sam poslao iako nirko u obitelji nije bolovao od raka, a prije trudnoće sam radila redovno jednom godišnje kao i nezz  papa test. i sad me on posalej u 28 ili 29 tj, doktorica koja mi je radila ultrazvuk je rekla da su mi grudi sad pune hormona, i da su kanalići totalno izmjenjeni pa se i ne može bas nešto vidjet, i da po njoj to treba ranije u trudnoći radit, ali je rekla da izgleda normalno kako bi i trebalo u trudnoći i da ona ne vidi ništa negativno, tako da ako se netko baš brine može otići čisto da se smiri, iako se ne vidi baš nešto..

  • Lajavica2

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    idem sutra na pregled - pa cu priupitati za jos jedno misljenje…

  • Avatar chago

    chago

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    takodjer redovito jednom godisnje pregledavam grudi i isla sam u prvoj trudnoci odmah na pocetku. tada mi je receno da se nema smisla pregledavati za vrijeme trudnoce i dojenja pa ovaj put nisam isla, a planiram ponovo tek kad prestanem dojiti

  • Lajavica2

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    evo da vratim i osobni odgovor na zapocetu temu.
    Na kraju sam bila na ultrazvuku grudi, nije bilo nikakve prepreke za pregled. Dapace, dr kaze da se ne preporuca da se isti pregled cini za vrijeme dojenja, a sve drugo se normalno gleda.

    Meni je taman od proslog pregleda proslo godinu dana, i u 27 sam tjednu trudnoce, i obavila sam pregled. I sad sam mirna…
    Veliki pozz

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.