Ginekolozi (osjecko-baranjska) (nemogucnost zaceca i odrzavanja trudnoce)

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Želja00

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Zanima me ima li netko prijedlog za dobrog ginekologa koji je specijaliziran za nemogucnost zaceca i odrzavanja trudnoce . Nije bitno je li preko hzzo ili privatno. Obje opcije su dobro dosle.
    Bitno je da nemoram sama trazit po internetu i govorit mu koju pretragu bi trebala napravit .
    (Osjecko baranjska)

    👩‍🦰30

    👨‍🦱32
    4/2021 beba anđel
    4/2022 beba anđel

    5/2023 baby girl

  • EvaEva

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Znam da je Siniša Matković za to stručan.

    👰34,
    🤵37,
    2 x vanmaternička,
    3/2022 - 1. IVF, ET 2 blastociste-biokemijska, 3 blastociste smrznute
    FET prirodni 13.7. 2 blastociste 👉 beta 25.7. 🤞🤞🤞 8.dpt - plus ko kuća 😂, 12. dpt beta 508👌, 15. dpt beta 2457
    8.8. UZV ❤️ i manji hematom
    Termin 2.4. I gestacijski dijabetes…

  • Želja00

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    EvaEva

    Znam da je Siniša Matković za to stručan.


    Jeste li vi bili kod njega ?

    👩‍🦰30

    👨‍🦱32
    4/2021 beba anđel
    4/2022 beba anđel

    5/2023 baby girl

  • EvaEva

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Jednom na konzultacijama i sve 5. Jer meni treba IVF, a ginekolozi to ne rade, naravno. 
    A imam puno poznanica koje su kod njega ostvarile trudnoću. Zaista je dugi niz godina uspješan u rješavanju tih problema

    👰34,
    🤵37,
    2 x vanmaternička,
    3/2022 - 1. IVF, ET 2 blastociste-biokemijska, 3 blastociste smrznute
    FET prirodni 13.7. 2 blastociste 👉 beta 25.7. 🤞🤞🤞 8.dpt - plus ko kuća 😂, 12. dpt beta 508👌, 15. dpt beta 2457
    8.8. UZV ❤️ i manji hematom
    Termin 2.4. I gestacijski dijabetes…

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.