Gestacijska bez ploda

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • loris123

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Molim vas za slična iskustva (neovisno da li su pozitivna ili negativna). Bila sam na prvom pregledu nedavno i vidjela se samo gestacijska vrećica (30mm) bez zumanjcane i ploda. Trenutno cekam pregled koji ce biti pocetkom tjedna. Prvi pregled je bio 6tt (6+4 dana). Ovulacija je bila jako rano i već sam znala da sam trudna u trećem tjednu od prethodne menstruacije (2 tjedna i 6 dana). Znaci nije bila kasna ovulacija sigurno.
    Zanima me ukoliko ste imale slicne situacije te da li se vec u tom razdoblju (i s gestacijskom 30 mm) trebao vidjeti plod. Nazalost, mislim da se opet na sljedecem pregledu nece nista vidjeti. Od simptoma imam samo umor i malo vece grudi.

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    loris123

    Molim vas za slična iskustva (neovisno da li su pozitivna ili negativna). Bila sam na prvom pregledu nedavno i vidjela se samo gestacijska vrećica (30mm) bez zumanjcane i ploda. Trenutno cekam pregled koji ce biti pocetkom tjedna. Prvi pregled je bio 6tt (6+4 dana). Ovulacija je bila jako rano i već sam znala da sam trudna u trećem tjednu od prethodne menstruacije (2 tjedna i 6 dana). Znaci nije bila kasna ovulacija sigurno.
    Zanima me ukoliko ste imale slicne situacije te da li se vec u tom razdoblju (i s gestacijskom 30 mm) trebao vidjeti plod. Nazalost, mislim da se opet na sljedecem pregledu nece nista vidjeti. Od simptoma imam samo umor i malo vece grudi.


    Evo ista situacija je bila kod mene. Na prvom pregledu se nije vidio plod, pa ni na drugom. Uplasila sam se i narucila privatno na uzv i dr. je sve vidjela i culi se otkucaji. Tako da mozda je jos prerano..isla sam vec 2 tjedna nakon pozitivnog testa, tako da je bilo za ocekivati da je prerano..
    Kad je sljedeci pregled? Drzim 🤞 da ce se onda vidjeti

    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.