Frenulum

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Cro0212

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Pozdrav
    Bili smo kod doktorice sa malim ima 6mj i ona je primjetila da ima Frenulum ispod jezika i kaze da bi se to trebalo kad napuni 2godine ici rezati, sad me zanima jel se to moze ici sad dok je jos mali, jer on nece uopce jesti,jede samo kad zaspe na flasicu i tako stalno ,vec smo umorni od toga ,znaci svaki put kad mu trebamo dati jesti moramo ga uspavati da bi on jeo a nekad i nece jesti,koliko sam citala po internetu da su i ostali imali problema stime i da je navodno to zbog tog frenuluma,jel mi moze tko dati kakav odgovor bila bih vam zahvalna. 

[forum.hr]  

[forum.hr]

• sssh1701

Broj poruka: 8

Prijavi adminu

Moj klinjo zbog frenuluma jezika nije mogao cicati, otkrili tek nekoliko mjeseci kasnije. Pedijatrica se čudila jer to su trebali vidjeti u rodilištu i odmah riješiti dok smo bili u bolnici.
    Na operaciju nismo išli jer osim dojenja nije bilo nikakvih problema, izgovor mu je ok, malo smo više doma vježbali palatalne glasove i osim tih početnih trauma s dojenjem nema zbog toga nikakvih posljedica. Ja imam 

Vaši problemi s hranjenjem ne bi smjeli biti povezani s tim jer na flašici nema problema s hvatom i izlaskom tekućine, možda je skok u razvoju ili mališu muči nešto drugo (zaštopani nos, bol u uhu…). 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.