folikulometrija

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    stimulacija ovulacije, ciljani odnosi …

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    pozdrav cure, vjerovatno nas ima dosta koje idemo na folikulometrije. (praćenje naših folikula)  zanima me na kojim ste terapijama bile, koje su velicine vasi folikula bile kada ste primile takozvanu “stopericu” i kakav je bio ishod :D

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Sunčica5

    Sunčica5

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Uzimala sam klomifen 1 tabletu od 5-9 dc.
    Na 10dc folikul je bio cca 23 mm i 14 dc sam isla na kontrolu da se vidi jel bila ovulacija.
    I tad sam ostala trudna. 
    Bez stoperice.

    “Nebo strpljive voli.”

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Sunčica5 odlično. Ja sam bila na femari od 3 do 7 dc. Folikuli kad su bili 18 dobila stopericu i ostala trudna. Ali nazalost spontani u 8tt. Ovaj ciklus nije urodio plodom. Sad cemo vidjet za dalje. :)

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Sunčica5

    Sunčica5

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    I ja sam radila folikulometrije vec nekoliko puta u klomifenskom ciklusu i nikako opet ostati T

    “Nebo strpljive voli.”

  • Avatar Sunčica5

    Sunčica5

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Zao mi je za spontani 😘

    “Nebo strpljive voli.”

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.