Ferti lily - casica za zacece

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Dea85

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Pozdrav cure, nova sam ovdje i vidim da ove teme nema. Zanima me ima li tko iskustva sa casicom za zacece? Evo link da vidite o cemu se tocno radi. https://www.fertilily.com/hr/znanstveni-temelji/prednosti/ [fertilily.com]  Dragi i ja radimo na bebi zadnja 2 mjeseca i nedavno sam kupila ovu casicu, tek planiram koristenje.. recenzije su dosta obecavajuce, ali voljela bih procitati stvarna isustva.. 

• zaravito

Broj poruka: 2

Prijavi adminu

Bok Dea85 i ja sam tek kupila i isprobala čašicu ovaj mjesec ,recenzije su stvarno ok pa me bas zanima dal ce i nama uspjeti 

41 g
    repromed 12 mj 20. et beta 0
    01 mj 2021 fet beta 0
    Škvorc 10 mj/2021

• IvKa

Broj poruka: 27

Prijavi adminu

Cure, kakva vam se pokazala čašica?

Pokusavamo od 9/2019
    1/2020 ureaplazma
    4/2021 histeroskopija polipa
    8/2021 trudnoca
    9/2021 missed ab.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.