Ferti lily - casica za zacece

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dea85

    Dea85

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, nova sam ovdje i vidim da ove teme nema. Zanima me ima li tko iskustva sa casicom za zacece? Evo link da vidite o cemu se tocno radi. https://www.fertilily.com/hr/znanstveni-temelji/prednosti/ [fertilily.com]  Dragi i ja radimo na bebi zadnja 2 mjeseca i nedavno sam kupila ovu casicu, tek planiram koristenje.. recenzije su dosta obecavajuce, ali voljela bih procitati stvarna isustva.. 

  • zaravito

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok Dea85 i ja sam tek kupila i isprobala čašicu ovaj mjesec ,recenzije su stvarno ok pa me bas zanima dal ce i nama uspjeti 

    41 g
    repromed 12 mj 20. et beta 0
    01 mj 2021 fet beta 0
    Škvorc 10 mj/2021

  • IvKa

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Cure, kakva vam se pokazala čašica?

    Pokusavamo od 9/2019
    1/2020 ureaplazma
    4/2021 histeroskopija polipa
    8/2021 trudnoca
    9/2021 missed ab.

  • lala.land

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Pozdrav kupila sam čašicu prosli mjesec koristila jedan ciklus…za sad mogu reci  da  je pre jednostavna za korištenje i nista ne ‘curi vanka’ po našim forumima nisam nigdje nasla iskustva pa sad cekam rezultate 😁😁😁

    💫 I zato svoju zvizdu slidin,za njon san uteka samo nju san vidi ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Nicole1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, cure 😊 
    Baš sam si naručila FERTI·LILY ČAŠICA ZA ZAČEĆE,  pa me zanima kakva su vaša iskustva? Dali je netko uspio zatrudnjeti pomoću nje? 
    Naime, suprug i ja pokušavamo već 4 godine dobiti bebu ali ne ide nažalost. Pa pokušavamo sve moguće prije nego se odlučimo na umjetnu. Sve nalaze smo obavili i zdravi smo. 
    Ali bebe nigdje 🥺

  • Avatar DarkIvy

    DarkIvy

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    može pitanje kod onih koje su koristile? kako se to stavlja?
    gledala sam upute ali mi ne funkconira. možda je lakše onima koji su navikli na menstrualne, al ja nisam
    jer sam probala staviti, ai doslovce ne mogu ugurati i vraća se prema gore da ne opisujem sdad eksplicitnije

    9.11.2023. curica
    [tickerfactory.com]

  • Tina2904

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage djevojke, 
    Moj dragi i ja pokušavamo dobiti bebu nekih 6 mjeseci. 
    Za slijedeći ciklus sam odučila probati sa Ferti Lily čašicom pa bih vas molila ako mi možete napisati svoja iskustva. Vidim da su neke od vas pisale o tome prošle godine pa bi mi bilo drago čuti dobre vijesti..
    Nadam se skorim odgovorima 😊

    💁‍♀️32
    🧒🏻38

  • Tina2904

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    lala.land

    Pozdrav kupila sam čašicu prosli mjesec koristila jedan ciklus…za sad mogu reci da je pre jednostavna za korištenje i nista ne ‘curi vanka’ po našim forumima nisam nigdje nasla iskustva pa sad cekam rezultate 😁😁😁


    Hej pozdrav, molim vas možete li mi recenzirati čašicu.. jesu li bili pozitivni rezultati ? 😊🙏

    💁‍♀️32
    🧒🏻38

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.