Evaporacijska crta ili?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Pisala sam vec na jednoj temi no ja sam nemirna do ujutro dok ne napravim drugi test pa me zanimaju i druga misljenja, test nije pravljen sa prvim jutarnjim urinom, prva slika je kad sam ga napravila i vidjela sam slabasnu crticu ali kontam da se na slici ne vidii, a druga slika je testa nakon 3 sata i vidi se crtica, pa me zanima dali je kojoj curi bilo ovako i da je bila trudna?
    https://ibb.co/C0D762P [ibb.co]
    https://ibb.co/mCVQJ2y [ibb.co]

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar JECIKA

    JECIKA

    Broj poruka: 593

    Prijavi adminu

    Meni se to desavalo i bila san trudna. Svaki put kad se pojavila driga linija bila sam trudna. Sve zavisi i os testa. Ja sam svaki put koristila Baby rapid. Da li ti kasni mens? 

    MM sve OK ('80), ja bez oba jajovoda iz dvije vanmatericne ('92)

    1. IVF oktobar 2019. dva dvodnevna embriona (gonal, cetrotide, ovetrille) - beta negativna
    2. ICSI mart 2020 - dva trodnevna embriona (puregon, menopur, orgalutran, ovetrille) - 14dnt beta 340 ❤️
    02.12.2020 došao naš garavi čuperak - tatina i mamina princeza

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    JECIKA

    Meni se to desavalo i bila san trudna. Svaki put kad se pojavila driga linija bila sam trudna. Sve zavisi i os testa. Ja sam svaki put koristila Baby rapid. Da li ti kasni mens?


    Zadnja je bila 18.4…bila kod ginice rekla je da je sve u redu i da kasni jer sam prestala piti pilule.. no pravila sam ujutro jos jedan test i negativan je, imam jake grceve i ujutro je bilo smeđeg na papiru tokom brisanja, pa mislim da ce svakako menga doci danas ili sutra..
    Hvala vam na odgovoru💖

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar JECIKA

    JECIKA

    Broj poruka: 593

    Prijavi adminu

    Snoopyiicaa

    JECIKA

    Meni se to desavalo i bila san trudna. Svaki put kad se pojavila driga linija bila sam trudna. Sve zavisi i os testa. Ja sam svaki put koristila Baby rapid. Da li ti kasni mens?

    Zadnja je bila 18.4…bila kod ginice rekla je da je sve u redu i da kasni jer sam prestala piti pilule.. no pravila sam ujutro jos jedan test i negativan je, imam jake grceve i ujutro je bilo smeđeg na papiru tokom brisanja, pa mislim da ce svakako menga doci danas ili sutra..
    Hvala vam na odgovoru💖


    Citala sam da neki testovi pred mengu registruju betu.. Zato se test obicno gleda raditi posle izostanka menge. Meni je svaki ali bas svaki put kada se pohavi linija (bilo posle 3 sata ili 10min) bila trudnoca

    MM sve OK ('80), ja bez oba jajovoda iz dvije vanmatericne ('92)

    1. IVF oktobar 2019. dva dvodnevna embriona (gonal, cetrotide, ovetrille) - beta negativna
    2. ICSI mart 2020 - dva trodnevna embriona (puregon, menopur, orgalutran, ovetrille) - 14dnt beta 340 ❤️
    02.12.2020 došao naš garavi čuperak - tatina i mamina princeza

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    JECIKA

    Snoopyiicaa

    JECIKA

    Meni se to desavalo i bila san trudna. Svaki put kad se pojavila driga linija bila sam trudna. Sve zavisi i os testa. Ja sam svaki put koristila Baby rapid. Da li ti kasni mens?

    Zadnja je bila 18.4…bila kod ginice rekla je da je sve u redu i da kasni jer sam prestala piti pilule.. no pravila sam ujutro jos jedan test i negativan je, imam jake grceve i ujutro je bilo smeđeg na papiru tokom brisanja, pa mislim da ce svakako menga doci danas ili sutra..
    Hvala vam na odgovoru💖

    Citala sam da neki testovi pred mengu registruju betu.. Zato se test obicno gleda raditi posle izostanka menge. Meni je svaki ali bas svaki put kada se pohavi linija (bilo posle 3 sata ili 10min) bila trudnoca


    Pa da al kad ja ne znam kad trebam dobit bas zbog toga sto mi je zadnja bila u cetvrtom mjesecu.. 😶

    https://ibb.co/mCVQJ2y [ibb.co] ma negativan je i dalje.. Nisam jos dobila, a grceve jake imam, sacekat cu danas i sutra da vidim jel ce M doci.. Iz tvojih usta u Bozje usi da je tako i kod mene 🤞

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Snoopyiicaa

    JECIKA

    Snoopyiicaa

    JECIKA

    Meni se to desavalo i bila san trudna. Svaki put kad se pojavila driga linija bila sam trudna. Sve zavisi i os testa. Ja sam svaki put koristila Baby rapid. Da li ti kasni mens?

    Zadnja je bila 18.4…bila kod ginice rekla je da je sve u redu i da kasni jer sam prestala piti pilule.. no pravila sam ujutro jos jedan test i negativan je, imam jake grceve i ujutro je bilo smeđeg na papiru tokom brisanja, pa mislim da ce svakako menga doci danas ili sutra..
    Hvala vam na odgovoru💖

    Citala sam da neki testovi pred mengu registruju betu.. Zato se test obicno gleda raditi posle izostanka menge. Meni je svaki ali bas svaki put kada se pohavi linija (bilo posle 3 sata ili 10min) bila trudnoca

    Pa da al kad ja ne znam kad trebam dobit bas zbog toga sto mi je zadnja bila u cetvrtom mjesecu.. 😶

    https://ibb.co/mCVQJ2y [ibb.co] ma negativan je i dalje.. Nisam jos dobila, a grceve jake imam, sacekat cu danas i sutra da vidim jel ce M doci.. Iz tvojih usta u Bozje usi da je tako i kod mene 🤞


    Oh stavila sam sliku od jucer🤦‍♀️ nece mi ucitati sliku od danas od testa

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    https://imgbbb.com/image/TU8e5D [imgbbb.com] 
    Ovaj je od jutros

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.