Epiduralna u Vinogradskoj

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nikolina

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Drage mama, buduće i sadašnje 😊
    Imate li iskustva s epiduralnom u Vinogradskoj?

  • nikolina

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu


    Drage mama, buduće i sadašnje 😊
    Imate li iskustva s epiduralnom u Vinogradskoj?

    CITIRAJ

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Sto te zanima? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • nikolina

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Zanima me dali daju epiduralnu ako trazis i ako to situacija dopusta? 
    Treba li se ranije najaviti?
    Zanima me cijela procedura 😊

  • nikolina

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Ima li koja mama da je skoro rodila u Vinogradskoj s epiduralnom?
    Moze Vaša iskustva, tamo cu roditi pa me zanima 😊

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Rodila u 9mj/2018
    U bolnicu primljena vecer prije jer sam dosla s trudovima. Međutim na pregledu otvorena 1 prst. Nisu me vracali doma jer sam se iduce jutro i tako trebala javiti u bolnicu. Trudovi cijelu noc, ujutro nakon vizite pregled, otvorena 4 prsta. Veli dok otusirajte se, uzmite stvari i sa sestrom u rađaonu. Pitala sam u tom trenu za epiduralnu, rekla je naravno, taman se sve stigne odraditi. U boks dosli doktor i doktorica, dali papire za ispuniti i objasnili sta ce napraviti. Uveli kateter, dali prvu dozu, rekli mi koliko ce drzati da ce onda doci dati jos. Samo uvođenje katetera mi nije bilo bolno pa cak ni nelagodno. 
    Epi je definitivno jedan od razloga zasto mi je porod ostao u super sjecanju (a rodila sam bebu od 4540g)
    Drzi cijelo vrijeme, osim kod samog izgona. A i tada nije klasicna bol nego pritisak. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Bbajba

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    E to me zanima, epiduralna drži cijelo vrijeme? Kakva su iskustva? Izgon? Smanjuju epi ili? 

    Bbajba

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.