Duphaston.

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

suza4

Broj poruka: 193

Prijavi adminu

Lijep pozdrav!
    Ima li koja mama iskustva sa duphastonima?
    Pijem ih 2*1 10 dana,od 17-26 dc,zbog neredovitih mjesecnica.Zadnju tabletu popila sam 05.02. danas je 17.02.a ja jos nisam dobila.Šta sad?😕

• Slavveeca

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Lijep pozdrav dame… Ovako mene zanima da li nakon ispijene jedne kutije smijem prekinuti koristiti Duphaston i da li prekid koristenja tabletaa moze naskoditi trudnoci jer sam već u 7 tjednu ..Hvala unaprijed :*

Tinchyca

Broj poruka: 590

Prijavi adminu

Ovisi koji je razlog zasto piješ duphaston. Predpostavljam da ti je doktorica prepisala za održavanje trudnoce. Sprečavanje krvarenja/iscjedka. Najbolje da ju nazoveš i vidiš da li da prestaneš.

💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

• Atina29

Broj poruka: 2

Prijavi adminu

Imam par pitanja,suprug i ja pokušavamo već godinu i pol na bebici i nikako da uspije.U 4mj.ove godine sam pila prvu terapiju klomifena od 5 do 9 dana nakon mene,nakon toga ništa.U 7mj.sam opet popila drugu terapiju klomifena ali sam dobila i duphaston od 17 do 25 dana ciklusa.Danas 5 dana nakon svega pojavilo mi se nešto kao menga.Ima li netko ovakvih iskustva?Hvala vam

• Mateica

Broj poruka: 2

Prijavi adminu

Slavice, ja sam ga pila par mjeseci 2*1. i doktor mi rekao da sad malo prestanem (u 7. sam mjesecu trudnoće , pa ćemo kao vidit za dalje…

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.