Društveni život roditelja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar brouhaha

    brouhaha

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Dragi svi :)
    zanima me da li se i kako promijenio vaš društveni život nakon rođenja djeteta; da li se družite sa starim prijateljima, novo stečenim…ili da li se uopće stižete družiti sa ili bez djece? Gdje upoznajete nove ljude?

  • Avatar mama2girls

    mama2girls

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Hm…više-manje družimo se s mojom sestrom i muževom sestrom (obje imaju djecu). Nekako je najlakše održavati česte kontakte s rodbinom… više nego s kumovima i prijateljima…

  • Avatar račica

    račica

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    S obzirom da smo se netom prije nego što nam se rodila naša curica preselili u drugi grad, iz temelja smo promijenili društveni život. Sa starim prijateljima se čujemo tu i tamo, a na poslu smo stekli nove. I to ljude koji također imaju djecu iste dobi - imamo više zajedničkih tema. A druženja su u 95% slučajeva s djecom. Kad odemo u posjet starom gradu, uglavnom se družimo s rodbinom koja tamo živi…

  • Avatar Zeko123

    Zeko123

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Hmmm… Pa uglavnom se više družimo sa ljudima koji imaju djecu. Svaki dan idemo u šetnju i na kavicu ujutro. Popodne smo najčešće kući jer beba ima malo grčiće, pa izbjegavamo ići vani dok ne prođe, a često imamo i goste. Uglavnom dosta nam se toga promjenilo, ali jako smo sretni što imamo našeg mišića… :)

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    S prvom curom se nije puno tog promjenilo, samo nismo išli van za vikend nego bi naše društvo došlo k nama, išli smo na kave, druženja, šetnje, more…. Onda sam drugi put ostala trudna i to se sve jako prorijedilo, sad s drugom bebačicom nit idemo kud nit skoro da nitko ne dolazi k nama. Neznam… Izlazak nam je kad idemo k muževim roditeljima… Jadno, kaj da vam velim…..

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage mame i tate, na našoj Facebook stranici pitali smo roditelje kako im se promijenio društveni život nakon rođenja djeteta https://www.facebook.com/klokanica.hr [facebook.com]

    Pročitajte nekoliko njihovih odgovora:

    - Što je to??? 

    - Iz temelja 

    -  Šećemo s prijateljicama, popijemo kavu u slastičarni i to sve s bebama, a inače smo sve članice pjevačkog zbora pa se i tamo družimo  Kad beba prestane dojiti moći ću opet i u kazalište ili kino, a do tada je moj večernji i noćni život posvećen malom zlatu 

    - Pa stekla sam još više poznanika jer mame u parku prilaze i ja njima i podružimo se. Prijatelji s kojima sam se prije družila, družimo se i dalje. Moje cure obožavaju mog sineka. Mogu samo reći da mi se život pa tako i društveni promijenio na bolje i proširila sam krug poznanika i stekla novih prijatelja

    - S prvim djetetom, a pomalo i s drugim mi je falilo, ne neki noćni izlasci, nego kava, čavrljanje s prijama, kino i to. A sad s trećim mi je najlipše biti kod kuće i da netko dođe do mene jer sam u fazi da mi je najvažniji mir i dragi ljudi oko mene. Da, sve se promijenilo, a najviše ja

    - Nemam ni običan život, a kamoli društveni

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Sve se promjenilo nakon dolaska djeteta ali nabolje.Družimo se samo s prijateljima koji također imaju djecu pa imamo i zajedničku temu.Oni koji nemaju djecu jednostavo nisu više u kontaktu s nama jer smatraju da nisu naš parNo nema veze jer stekli smo prijatelje s kojima se stvarno možemo družiti i zabavljati pa makar to bilo kod kuće s našom djecom.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Trenutno se slabo druzim s ikim :-(, jer smo na privremenom boravku u Njemackoj, a kako ne govorim njihov jezik, vec samo engleski, druzim se samo s muzem i njegovim kolegama s posla :-). Dok smo bili doma, druzila sam se puno sa susjedom koja je rodila 2 dana prije mene, pa smo obje stalno bile kuci. Ali zadrzala sam i sve stare prijatelje, imali djecu ili ne imali. Samo kave s prijateljicama izvan kuce nisu vise toliko ceste, kao prije. Vecinom kavu pijemo kod mene doma. :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar brouhaha

    brouhaha

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    uf…pitala sam jer sam mislila da ludim
    prije dva mjeseca sam rodila drugo dijete, a razlika između njih je 20 mjeseci, tako da sam praktički “kod kuće s djecom” već 3 godine, a i selili smo se u novi kvart, roditelji i prijatelji su u drugom gradu, relativno sam nova u ZG i osim kolega s posla ne poznajem nikoga, a dragi mi već lagano ide na živce
    sva sreća da postoji internet…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    brouhaha


    uf…pitala sam jer sam mislila da ludim
    prije dva mjeseca sam rodila drugo dijete, a razlika između njih je 20 mjeseci, tako da sam praktički "kod kuće s djecom" već 3 godine, a i selili smo se u novi kvart, roditelji i prijatelji su u drugom gradu, relativno sam nova u ZG i osim kolega s posla ne poznajem nikoga, a dragi mi već lagano ide na živce
    sva sreća da postoji internet…

    Tebi tvoj ide na zivce?! Kaj mislis kak je tek meni

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.