'Dojila sam dijete do tri i pol godine iako su se svi zgražavali'

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ja nisam dojila i uopce me ne zanima ko doji ,a ko ne!Ruzno je kako ljudi sa strane komentiraju tudje odluke,a nemaju veze sa zivotom doticne osobe!Mislim na clanak!A i da imaju,svaka mama odlucuje za svoje dijete!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Eternity

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja jos uvijek dojim sina od 4 god. i kcer od uskoro 2 god. Sina sam dojila cijelu trudnocu, nije imao ni dana prekida:-). Vecina ljudi ne podrzava tako dugo dojenje a patronazne sestre koje su nam dolazile nakon poroda su rekle da u svojo karijeri nisu vidjele takvo dojenje u tandemu. Dojimo i u javnosti, u parkicima…Moja zelja je da sami prestanu kad budu spremni.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.