Dojenje i uklanjanje madeža

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marie02

Broj poruka: 6

Prijavi adminu

Pozdrav, sva sam u brizi beba mi ima mjesec i pol dojena, e sad danas sam išla uklanjati madež i sestra mi je rekla da je inekcija koju će mi dati kao kod zubara.Zanima me da li je to štetno za bebicu, inače mi ne bi palo na pamet uopće nego me frendica pitala za to.Ja kao muha bez glave nisam pitala. 😭

• mare85

Broj poruka: 5

Prijavi adminu

Pozdrav,
    Ne brini to su jako male količine anestezije da nije štetno. U trudnoći sam uklonila tri madeža i nakon poroda odmah jos jedan. Prije toga sam se raspitala da li je štetno za bebu i od svih sam dobila negativan odgovor.

• Marie02

Broj poruka: 6

Prijavi adminu

Hvala na info,slala sam na kraju mail u polikliniku i isto su mi rekli.Sad mi je puno lakše.😅

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.