Dojenje i adaptirano, treba li bebi davati vode ili čaja

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Zanima me kad ste dojile i davale djetetu dohranu(adaptirano mljeko), jel ta dohrana bila samo nocna?
    Dali bebi u tom slucaju treba davati prokuhane vode ili caja?
    Jeste se pridzavale za dohranu da mora svaka 3h davati bebi(ili moze pola obroka pa na dva puta-prokuhano ponovno)?
    Jel vam zbog nocne dohrane mljeko smanjivalo se? 
    Nakon koliko, ako ste tako radile te nocne obroke, se beba odviknula od cice?
    I pitanje u vezi kapi bio gaia, ako beba nema grceve svejedno joj ide pet kapi i dali to moze u bocicu ili mora na zlicicu?
    Hvala na odgovorima, svaki savjet iskustvo me zanima 

    zebrica

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Zebrice :) kako si mi? ja ti nemam iskustvo, ali što se vode/čaja tiče… nama su na tečaju, a i frendica i još jedna cura koja ima bebicu su mi rekle da dok god ide cica ili ad da dodatna voda i čaj ne trebaju davati…  :) a to za kapi i mene zanima :)

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    odi na podforum beba, ima tamo tema takva..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Zebrice, meni ti definitivno nisi jasna sa ovim pitanjima, jesi li ti sigurna da želiš samo dojiti, jer uzalud mi pričamo ako ti koristiš i jedno i drugo….

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga Zebrica, u rubrici Beba već postoji tema Davanje tekućine bebi pa u njoj možete postaviti svoje pitanje:
    https://klokanica.24sata.hr/forum/beba/beba-39/davanje-tekucine-bebi-1114 [klokanica.24sata.hr]

    Vaša Klokanica

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Ako zelis dojiti izbaci AD pod svaku cijenu. Jedna bocica AD-a ce ti se brzo pretvoriti u vise bocica AD-a jer ce ti se mlijeko poceti smanjivati. I samo je pitanje vrrmena kadace tI pocet odbijati sisu radi lakseg papanja iz bocice. Uz AD obavezno vodu jer kod AD-a nema kao kod podoja tekucine koja treba bebi. Ako mislis davat AD drzi se razmaka jer on nije kao majcino mlijeko da ga beba moze jesti kad hoce bez obzira na razmak.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Cloudy dobro smo rastemo, danas nam je bila patronazna imamo 4410kg ,kako si mo ti kad ides na kontrolu?
    Mamam budem dosla tamo, nisam vidjela.
    Renata, trudimo se dojit i preko dana to isto nebude puno spavanja kako kad ali ponoci ona kad cica se nenajefe jer se svako malo budi Cim popije pola obroka ona spava ko top bar 3sata, a i patronazna nam je danas rekla da joj slobodno damo i 90ml zadnji obrok jer je velika beba a i da malo ja odmorim ponoci, jer onda budem i ja zivcana kad se place stalno a neznam sto joj je

    zebrica

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Ja sam ti dobro… umorno i bezvoljno ovih dana kad nema sunca… bila sam u petak na kontroli, sad opet za 2 tjedna… curka mi se okrenula na glavu ( nadam se da je to to što se okretanja tiče) i imala je 2332 grama :) velika beba hehe

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.