Dojenje i povratak na posao

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mela

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    potrebna mi je vasa pomoc i iskustva…dojim bebu vec 8 mj i trebam se vratiti na posao ,,postoji li mogucnost da ga nastavim dojiti u nocnim satima,,bez izmuzivanja  jer necu bit u mogucnosti zbog obaveza ..pa pomozite :))))))pozz

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Mela, mislim da ćeš moći, ionako beba već sada papa kašice, puno mama se mora vratiti na posao sa čak 6 mj djetetova života. Daj mu jedan podoj ujutro prije nego ideš na posao, pa onda kada se vratiš, a po noći kako želi, mislim da tim ritmom možeš održati proizvodnju, je, da neće biti mlijeka kao prije jer će se postepeno i smanjivati, ali mislim da za njegove potrebe čisto dovoljno što se dojenja tiče. Počni prakticirati taj ritam čim prije, ne znam nisi napisala kad se točno vračaš raditi?

  • mela

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    za nekih 20 tak dana se vracam raditi…ne znam voljela bih ga nastaviti dojiti jos malo,zao mi da skroz prekinem pa bar tako postepeno ce zaboraviti..od nekoga sam cula kako mlijeko ne valja ako ne dojis redovno a opet cujem i da drugi doje jednom dnevno:)))nadam se ovom dr..pozzz :))

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Ovako ja sam dojila malenu i kad sam krenula na posao….al neznam koliko ćeš uspijet da se bar ne izdojiš jednom u tih 8 sati na poslu…srećom ja sam se mogla ić izdajat na poslu  u wc-u…i to 32 puta dnevno

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    mislila sam napisat 2 puta pobjegla ova trojka

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • mela

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    uhh reko sta 32 puta :) ..pokusat cu i ja ali mislim da cu moci samo jednom ..juce sam ga dojila ujutru i navece ,preko dana nije ni trazio ,kod mene je radno vrijeme zeznuto dan radim dan odmaram ,onaj dan kada radim po 13 sati budem na poslu..:(

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Sad sve ovisi koliko puno ti mlijeko dolazi,možda ti uspiješ i bez izdajanja izdržat,ja sam ga imala jako puno…

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Veću glupost od ovog da mlijeko ne valja ako ne dojiš stalno, nisam čula :D Moja cura je cicala 3 puta dnevno kad sam počinjala radit, znači, u jutro prije posla, kad sam se vratila i na večer prije spavanja. Sama je kasnije izbacila jedno cicanje, na kraju je s 16 mjeseci sama prestala cicat, tako da smo postepeno izbacile cicu, nisam imala upalu niti ništa. Počni sad pripremat bebu na taj ritam, da nebude preveliki šok kad kreneš radit, a do onda će ti se i sama ponuda-potražnja opet izregulirat. Premda, možda će ti od početka nekad biti malo prepune dojke, al to se brzo izregulira. Ako ti sama beba već sad samo dva puta traži, to ćeš lako izregulirat. Možda kad budeš na poslu, samo ručno malo na wc-u izdojiš da ti nebudu prepune i to je to, kad dođeš doma, malog na cicu i sve super ;)

  • mela

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    slazem se s tobom,tako da dobro su mi dosla i vasa iskustva,lakse je….pozziccc

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.