Broj obroka nakon uvođenja dohrane

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • karlito

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    koliko su obroka krute hrane imali vaši bebači sa osam mj i koji su to obroci bili??mi smo sa pet i pol mj počeli sa dohranom i sad smo na dva kruta i tri mliječna obroka,a kruti su ujtro voće ili griz a popodne povrće,meso,riba,riža itd…jel mu to možda malo krutih obroka?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mi sa 9 mjeseci imamo 3 kruta obroka, ali je jedan od njih mlijecna kasica. Tako da i tu unesemo ipak i mlijeko. i tri do cetiri puta ga dojim unutar 24 sata. Za dorucak je vocna kasica, a za rucak povrce/meso/riba.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • KontesaNera

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Moja curica će uskoro 8 mjeseci i ima 3-4 mliječna obroka dnevno, s tim da u mliječne ubrajam i kašice kao što su kašice od žitarica, grisolino, rižolino, gotove noćne mliječne kašice i sl. Osim toga, ima dva “kruta” obroka, jedan obrok je voćni a jedan povrtni (sa ili bez mesa, kako kad). U periodu od 7-9 mjeseci dovoljna su 3 mliječna obroka, nakon toga 2-3, a nakon godine dana 1-2, ovisi kako tko hoće. Uz to, naravno dojenje, tko doji i dalje ;)

  • GABY11

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    Mi sa 9 mjeseci imamo 3 kruta obroka, ali je jedan od njih mlijecna kasica. Tako da i tu unesemo ipak i mlijeko. i tri do cetiri puta ga dojim unutar 24 sata. Za dorucak je vocna kasica, a za rucak povrce/meso/riba.

    Meni mliko neće na izdajalicu pa me zanima ,Kako mu praviš mliječnu kašicu izdajaš se ili . . .

    Unaprije hvala

  • Avatar monikak238

    monikak238

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moja djevojčica sa 10 mjeseci ima tri kruta obroka, ostalo sisamo 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    GABY11


    ProudMomy


    Mi sa 9 mjeseci imamo 3 kruta obroka, ali je jedan od njih mlijecna kasica. Tako da i tu unesemo ipak i mlijeko. i tri do cetiri puta ga dojim unutar 24 sata. Za dorucak je vocna kasica, a za rucak povrce/meso/riba.
    Meni mliko neće na izdajalicu pa me zanima ,Kako mu praviš mliječnu kašicu izdajaš se ili . . .

    Unaprije hvala

    Mi smo u medjuvremenu vec narasli :-), ali u to vrijeme mlijecne kasice sam radila sa boljnim mlijekom, sojino, rizino…

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Redsellers94

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Sell CVV , Fullz Cc information – US , UK , EU , CA , AUS , ASIA, JP, CHINA
    Sell Dumps track 1 track 2 with Pin (Without Pin) good and fresh all country
    Paypal Verified Account , Paypal account hacked, Paypal transfer
    Western Union Transfer ( Bug Wu new version 2020) – Bank Transfer
    Sell E-giftcard (Amazon, Ebay, iTunes, Google Play, Pandora, etc)

    CONTACT ME TO BUY:
    ICQ: 761614540
    Gmail: redsellers94@gmail.com
    Whatsapp: +84702658349
    Telegram: https://t.me/RedSeller94 [t.me] @Redseller94 (Seller94 Red)

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.