Četverogodišnjak se budi tijekom noći

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Cure moje evo moj mali ce sad 24.12 ima 4 godine on jos po noci nece da spava po cjelu noc je skoro budan .,.,vise ni sama neznam sta da radim u zadnje se vrjeme poceo budit svakih 15 min i place inace spava samnom i non stop je uz mene posvecena sam mu 24 sata na dan ali uzalud samo me trtazi cim odem u vc trci zamnom i stoji uz mene.,.,sa malenom nisam nista brizna ona je najmanje samnom jer me ovaj non stop poteze.,.,da ne govorim da me ovaj veci sin nema nikako i ono malo sto me treba ja vicem na njega jer me ovaj manji izludi dok dode on iz skole.,.,Koliko god bih se htjela posvetit svima ja to jednostavno ne uspjevam.,.,pocela sam se osjecat losom majkom jer jednostavno neki put neznam kako postupat sa ovim manjim.,.,Dajte mi neki savjet sta da radim vise ovo nespavanje me ubija umorna sam iscrpljena.,.,Navecer uzmem ih sve troje pa se mazim sa njima ali mmislim da je to nedovoljno.,.,.Ovaj veci bi htio da ostanem sa njim u njegovoj sobi do pol noci ali mu to ne mogu ostvarit budem pola sata sat vremena ali to je njemu malo.,.,a dok sam sa  njim u sobi ovaj manji vristi dok ne dodem u sobu i ne legnem sa njim.,.,sva sreca od Boga malu legnem u 8 i sama zaspi i ne budi se mala je predobra

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Antonio,ne znam sto bih ti rekla.. ocito je da je vezan uz tebe turbo ali i to vec prelazi granice. Ipak ih imas troje i trebas se uspjeti svima posvetiti ali ovako ne mozes, naravno. Nisi po tome losa majka nikako. Srednji ce se morati prilagoditi tome da imas jos njih koji isto traze ljubav i paznju. Bit ce to dug proces, zasigurno. Ali isplatit ce se, sigurna sam

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.