Dječja kolica

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • AriaKS

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage mame, 
    s obzirom da ću po prvi puta postati mama, sustigle su me obaveze oko kupovanja dječje opreme te bih Vas zamolila za pomoć i Vaše mišljenje. Naime, istraživala sam 3u1 kolica do 4.500 kn te došla do zaključka da mi najbolje odgovaraju, što se tiče cijene i funkcionalnosti, Bebetto Holland kolica. Puno Vas je izjavilo da ste jako zadovoljne s tim kolicima, da su točkovi odlični za različite površine te da su praktična. No, par mama mi je reklo da je konstrukcija tih kolica teška, da autosjedalicu dijete brzo preraste te da ‘'bježim’' od poljskih proizvođača kolica jer oni proizvode glomazna kolica. Ujedno, preproučile su mi da je bolje da si uzmem ‘'kvalitetnija’' polovna kolica. Stvar je u tome što ne bih kupovala polovna kolica, već nova koja mogu koristiti i za iduće dijete. Kakva su Vaša iskustva s Bebetto kolicima? Koja su Vam još 3u1 kolica dobra, a da nisu skuplja od 4.500kn?

    AKS

  • Avatar Ledolina

    Ledolina

    Broj poruka: 273

    Prijavi adminu

    S Bebetto kolicima nemam iskustva, ali vidim da pitate za još neka druga 3u1…recimo meni se sviđaju Joie Chrome dlx 3u1,cijenom su tu negdje, oko 4000kn. Dosta ih mame hvale u jednoj grupi na fejsu… 

    [lilypie.com]

  • AriaKS

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ledolina

    S Bebetto kolicima nemam iskustva, ali vidim da pitate za još neka druga 3u1…recimo meni se sviđaju Joie Chrome dlx 3u1,cijenom su tu negdje, oko 4000kn. Dosta ih mame hvale u jednoj grupi na fejsu…


    Hvala ti na preporuci! Pogledala sam i ta, čine mi se super samo vidim da ih nema u puno trgovina

    AKS

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.