Didaktičke igračke

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tamara

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Drage mame,
    gdje u Hrvatskoj naći kvalitetne didaktičke igračke za bebe?
    Od koje dobi beba reagira na podražaj i stimulacije koje dobije kroz igru sa didaktičkim igračkama?

  • renata

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    MI smo joj kupili fisher price ključeve sveznalica kad je imala 3 mjeseca (oni su za djecu od 6 mjeseci) i bili su joj zabavni, a sad već sama stišće da joj svira. 
    te fisher price igračke iz te kolekcija sveznalica su mi super i uskoro će dobiti onaj lončić i onog psića :)

  • katarinaV

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Mi uglavnom sve igračke kupujemo u Mulleru, mislim da oni imaju velik izbor didaktičkih igračaka.

  • TomTom

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Meni su super drvene kocke. Ja sam obožavao te igračke, uvijek sam nešto slagao. A vidim da ih i moja djeca vole, dok su mali uglavnom ih razbacuju po kući. Ali negdje oko druge godine počnu ih slagati i rušiti, slagati i rušiti i pokazuju sve veću iveću kreativnost.

  • lobotomix

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    ima u king crossu veliki baby centar i dućan sa drvenim igračkama.

  • tommygirl

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Otvoren je novi dućan sa didaktičkim igračkama u Medvedgradskoj, imaju super ponudu - između ostalog prodaju i igračke Melissa & Doug. Ja sam naručivala preko njihovog webshopa www.abceduco.com i jako su korektni.

  • Avatar medoKartonski

    medoKartonski

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Žalosno je da su upravo te didaktičke igračke koje su tako dobre i korisne za dječji razvoj tako skupe!

    Ljubav se zove imenom tvojim - IVA -

  • tommygirl

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    A čuj, jesu cijene malo veće od plastičnih igračaka, ali ipak ove su puno kvalitetnije i izdržljivije budući da su od drveta. Ja sam svojoj maloj uzela par puzzli i kocku za slaganje i nije me izašlo nešto previše, a mala je oduševljena….

  • Avatar Shapica

    Shapica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mi imamo dosta igračaka iz Mullera koje su vrlo OK, ali nema bolje igračke od role šuškavih vrećica za zaleđivanje, lonca, poklopca i žličice (što bučnije to bolje), kutije s vrećicama Jacobs cappuccina, … Uglavnom, sve što šuška i lupa, može se izvaditi i baciti, da se fino stisnuti ručicama i zagristi je pun pogodak.  Malac ima 8 mjeseci.

  • Avatar ninasi

    ninasi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    odlične drvene igračke ima dučan a-ha u Avenue Mallu. Mi imamo nekoliko puzzla, logičkih igračka i didaktičkih igračka za matematiku i zaista su odlične.  A što se tiče igračaka iz domaće radinosti, definitivno su isplative i funkcionalne za male bebe, posebno šuškalice ili umetaljke. Kako imamo ponovno malu bebu veselim se izradi novih.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.