Devetogodišnji program u školama

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • adjadj67

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    DA LI U VAŠIM MJESTIMA RADE PO DEVETOGODIŠNJEM PROGRAMU

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga adjadj67, u Hrvatskoj se u osnovnim školama provodi osmogodišnji program. Iz kojeg mjesta nam se vi javljate?

  • adjadj67

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    BiH Mostar

  • Crvenkapica

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    sviđa mi se ideja o uvođenju devet razreda u školu. jel to po uzoru na američki program? tamo se prvi razred, ako sam dobro shvatila, odnosi na pola igru pola učenje. mislim da je dobro imati polakši start. plus je i to što je u školi učenje jezika besplatno. tako da bi i oni koji nemaju puno para mogli učiti jezika od najranije dobi

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Neznam baš….Vidjet ćemo kako će se sve to odraziti na našu djecu.Nadam se pozitivnom rezultatu.U mom kraju neki roditelji su sumjičavi dok neki polažu veliku nadu u taj program.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.