Davanje tekucine bebi

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nutella

    Broj poruka: 315

    Prijavi adminu

    dok je bila samo sika nije pio ni kapi vode.ali kad smo poceli s kasicama poceli smo i s tekucinom.nekako mi neide to da jede a da nista nepije,bar malo,i plus dojenje.nismo forsirali ali obavezno poslije obroka zalit tekucinom da spere iz usta i to je to.
    kad nije htio caj,kao nesvidja mu se,onda ga zavaram s malo secera na dudi,to ga privuci i tako samo nastavi pit.iznenada mu se svidi

    Kad se udas iz ljubavi onda nedjeljom peres,peglas,kuhas.
    A kad se udas iz interesa onda ides na manikuru,pedikuru….

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Moj maleni ima dva tjedna, dobro papa i napreduje.Jucer nam je bila patronažna i rekla je da mu dajem žlicicu/dvije vode dnevno “da ispere usta od mlijeka”. Jel imao tko takva iskustva?

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Nama je patronazna rekla da nema potrebe za ikakvim ispiranjem dok god je u pitanju isključivo dojenje. Ako se uključuje voda, ispiru se i dobre bakterije sa crijeva, i sloj koji stvara majčino mlijeko. Dojimo 3,5 mjeseca i niti jednom nisam davala vodu ili caj.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Bori


    Moj maleni ima dva tjedna, dobro papa i napreduje.Jucer nam je bila patronažna i rekla je da mu dajem žlicicu/dvije vode dnevno &quot;da ispere usta od mlijeka&quot;. Jel imao tko takva iskustva?

    Totalno nepotrebno, dobro da ti nije savjetovala da mu uzmeš četkicu i ispereš usta, mislim veću glupost nisam čula.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Bori


    Moj maleni ima dva tjedna, dobro papa i napreduje.Jucer nam je bila patronažna i rekla je da mu dajem žlicicu/dvije vode dnevno &quot;da ispere usta od mlijeka&quot;. Jel imao tko takva iskustva?

    Ako dojis tekucina je skroz nepotrebna, ima drugih nacina da se skidaju naslagice na jeziku ukoliko se stvaraju od mlijeka. Dojenjem beba dobiva I pice I hranu :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Koliko beba dnevno smije piti tekucine i koje sve vrste caja(komorac kamilica znam). Nisam joj jos nista konkretno probala dati, samo jedan dan malo caja od komoraca mozda 3,4 guca je popila al mrsti se kao nepase joj pa me zanima kad malo poraste koliko joj mogu davati. Mame koje djecu hranite na ad dali onda dajete nakon obroka tekucine? Mi smo po danu na prsima po noci na dohrani mada po danu pocinje lagano odbijat cicu zato me zanima. Hvala 

    zebrica

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Koliko beba dnevno smije piti tekucine i koje sve vrste caja(komorac kamilica znam). Nisam joj jos nista konkretno probala dati, samo jedan dan malo caja od komoraca mozda 3,4 guca je popila al mrsti se kao nepase joj pa me zanima kad malo poraste koliko joj mogu davati. Mame koje djecu hranite na ad dali onda dajete nakon obroka tekucine? Mi smo po danu na prsima po noci na dohrani mada po danu pocinje lagano odbijat cicu zato me zanima. Hvala 

    zebrica

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Mja malena je sad na Ad i ne davam joj nista osim mljeka i ne vidim potrebu da joj fali.,.,a i doktorica je rekla jucer da joj jos nista ne dodavam osim mljeka i kapi d3 .,.,a tako sam radila i sa prva dva sina vodu i caj sam im pocela davat  tek od 6 mj kao i kasice.,.,

  • lusilu

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Mi smo nazalist cicali samo 3 tj…i od tad smo na ad.sad imamo 2 mj.ped. rekla slobodni dat malo vodede i caja.vodu vbas nece mozda zlicicu a caj smo probali komorac i kamilicu od hippa i to nikAKO ne zeli pa pijemo blagu kamilicu i ona nam pomaze i sastolicom,….svaka patronazna i pedijatrica govore drugacije…

    Lusilu

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    antonio


    Mja malena je sad na Ad i ne davam joj nista osim mljeka i ne vidim potrebu da joj fali.,.,a i doktorica je rekla jucer da joj jos nista ne dodavam osim mljeka i kapi d3 .,.,a tako sam radila i sa prva dva sina vodu i caj sam im pocela davat  tek od 6 mj kao i kasice.,.,

    zar nije da se bebama na ad mora dati vode..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.