Dobitnici kolica, autosjedalice, tricikla i edukativnog madraca

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • viktorija3

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Odlične nagrade; bravo! :-)

  • Avatar nina.crnkovic

    nina.crnkovic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Super nagrade, bas bi nam dobro dosao tricikl za nasu curicu koja je nedavno napunila godinu dana :-)

  • Avatar SLAĐA4

    SLAĐA4

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja bih sve to SUPER NAGRADE!

  • jadore2

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    fantastični pokloni….
    tricikl bi nam bio idealan za ovo proljeće i ljeto pa eto možda…. :)

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Prekrasne nagrade, i sve mi treba jer moja bebica tek stiže ove godine.  Bravo Klokanica na nagradnoj igri!

    [lilypie.com]

  • Avatar colaaa

    colaaa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    prosli put nisam imala srece mozda ovaj put ipak bude autosjedalica bi pala samo tako moja cura ima 6mjes.i jos nismo uzeli autosjedalicu…:)

    vesna

  • Avatar MarijaR.

    MarijaR.

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Lijepe nagrade!
    Joj nama bi jako dobro došao tricikl

  • Avatar tripleL

    tripleL

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Prekrasne i vrlo vrijedne nagrade,nama bi i više nego dobro došla pokoja od njih za našu treću curicu.  

    Držimo si palčeve ovdje prisutni svi
    nekome će dan uljepšati pokloni ovi!!!

  • Ivana81

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi smo se prijavili za kolica jer nova bebica nam dolazi početkom osmog mjeseca.Neke stvari imamo od prvog djeteta koje sad ima 20mjeseci,al kolica smo morali vratiti jer smo ih dobili na posudbu.Svaka čast na nagradnoj igri i sretno svima

  • Barby7

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    A joj, ove nagrade su zaista predivne i itekeko dobrodošle !! U zadnjem sam tromjesječju trudnoće, s dvoje dječice iza sebe i mislim da bi mi ova autosjedalica za moju najveću curku itekako dobrodošla ili ovaj preslatki tricikl za moje najmanje djetešce.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.