Dobitnici šminkanja za mame i odjeće za dijete i psa

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ninanesto

    ninanesto

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Poštovani
    Ne radi Vam link za prijavu. Cijeli dan sam pokušavala ali stalno izbacije grešku

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga ninanesto, grešku smo ispravili i sada se možete normalno prijaviti. Sretno!

  • NAANAA

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Ja sam jedna od vaših vjernih čitateljica ali ne stignem u 99% posto slučajeva komentirati i bit na forumu.
    Iako članke i događanja redovito pratim.
    Zanima me samo zašto je u ovoj nagradnoj igri pobjednik onaj koji sakupi najviše glasova “nas čitatelja”.
    Nije mi to pravedan izbor uopće, jer na Klokanici su poznanstva i veze i prijateljstva (dapače : ) vrlo široka i ako dam svojih pet prijateljica da glasuje, recimo da prijava slike  mog djeteta neće biti nagrađena, već slika djeteta čije mame imaju hrpe sljedbenika.
    Smatram da bi ocjenjivački sud (žiri) morao biti apsoluno nepristran.

    Žao mi je morala sam se pojadati.

    Hvala i puno sreće svima koji će se prijaviti

  • Dodo3

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Poštovani, mene zanima gdje se može glasati za fotografiju?

  • Avatar nina103

    nina103

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    I mene zanima!?? nema odgovora

    nina

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Poštovani, glasovati možete na ovom linku: https://klokanica.24sata.hr/prigode/vau-revija [klokanica.24sata.hr]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.