Dobitnici dodataka prehrani za jačanje dječjeg imuniteta

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar torca79

    torca79

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Inače imamo problema sa davanjem bilo kakvih dodataka ili lijekova. Naravno sirupi su ružni, tablete su fuj, kapi su za male bebe, i naravno nikako pronaći nekakav način za davanje dodataka. No odkako smo prije nekoliko dana vidjeli Marsovce za žvakanje nemamo više tih problema. Marsovci rules!

  • melany28

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Kada sam primjetila da su blizanci često prehlađeni i skloni prehladama i raznim virozama polako smo počeli sa dodacima za jačanje imuniteta i to tek kada su napunili 2.god prije toga ništa samo čaj,voće,med…

  • bbi

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Dodaci prehrani za jačanje imuniteta su potrebni ( kao u našem slučaju) kad krenemo u vrtić i stalno imamo nekakve virozice i prehlade, a voće nam je smrtni neprijatelj. Moj mali princ je kao beba bio super zdrav (i jeo je sve), ali kako smo krenuli u vrtić i počeli birati šta će se jesti, morali smo uvesti “bombone” da bi digli imunitet i smanjili učestalost temperaturica, šmrcanja i upala grla. :)

  • idas

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dodatke prehrani koristimo u ovakvo doba prehlade i gripe kada nam je potrebno pojačati imunitet.

  • Avatar FIGICA

    FIGICA

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Počnemo ih koristit jedno 2 tj prije nego krene u vrtić nakon ljetnih praznika i napravimo kuru od 3 mj,ne može naškoditi a može i te kako pomoći ;)

  • nedano

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moja kćer ima 1,5 g. i krenuli smo sa sirupom na bazi propolisa

  • josipa.kristic.7

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Smatram da su djetetu potrebni dodaci prehrani u razdobljima života kada se rutina mijenja npr. prilikom polaska u vrtić. Također, koristimo dodatke u vrijeme kada vladaju viroze i prehlade. Iako kao beba voljela je jesti voće i povrće sada kada je napunila 3 godine to se promijenilo. Voće jede povremeno a povrće jako malo. Eventualno krompir. Čak je i mrkvicu počela odvajati u juhi. Zbog toga su za nas dodatci prehrani jako važni i neizostavni!

  • nina111

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    U danima kada haraju zločeste bakterije i straašni virusi,kada odasvud čujemo kašlj i šmrc,samo MARSOVCI mogu biti naš spas.

    nina

  • Avatar Leptirić

    Leptirić

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Kada vam je dijete kao moje,od 12 mjeseci u godini, 9 mj. bolesno :( Kada uz svu domaću i zdravu prehranu,imunitet i dalje šteka..Kada kao sada, vladaju gripe, virusne upale pluća,i ospice..i svašta nešto još..Kada znate da ste dali sve od sebe,a ne ide na bolje,onda se treba okrenuti ovakvim dodacima hrane za koje vjerujem da pomažu ,i treba ih uzimati i preventivno,kako bi nam dječica što zdravija i veselija bila <3

  • mima84

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    po meni je veoma važno uzimati dodatke prehrani u razdobljima kada haraju viroze ali i nakon pada imuniteta primjerice nakon uzimanja antibiotika

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.