Dali daju tati odma nakon poroda bebu?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lanaklaric

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Ovako mene muci jedno pitanje,teta koja je rađala mi je rekla da tatama nedaju bebu u ruke,Mene zanima dali im ja mogu rec da mu daju bebu ili? Voljela bi da kad se beba rodi i on primi bebu onako na golu kozu ko mama.

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Lanaklaric

    Ovako mene muci jedno pitanje,teta koja je rađala mi je rekla da tatama nedaju bebu u ruke,Mene zanima dali im ja mogu rec da mu daju bebu ili? Voljela bi da kad se beba rodi i on primi bebu onako na golu kozu ko mama.


    Ooo draga..dugo se nisi javljala..baš mi je drago. Koliko si trudna? Kad se beba rodi,daju ju mami na kožu,a tata može biti pokraj,dok žena odleži to vrijeme koje mora u boxu poslje poroda,tako je barem bilo kod nas,bio je s nama preko sat vremena.

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Meni nisu stigli uvesti muza na porod, ali su ga uveli odmah poslje. Beba je lezala na meni, a on je bio pored. Neznam bas da daju da se beba premjesta, jer bude mokra jos od svega, bio je pokriven plahticom i rekla je babica da pazim da mu se glavica ne otkrije.
    Cula sam da negdje nakon carskog daju bebu tati na prsa, jer mama u tom slucaju ne moze…


  • Lanaklaric

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Ena32

    Lanaklaric

    Ovako mene muci jedno pitanje,teta koja je rađala mi je rekla da tatama nedaju bebu u ruke,Mene zanima dali im ja mogu rec da mu daju bebu ili? Voljela bi da kad se beba rodi i on primi bebu onako na golu kozu ko mama.

    Ooo draga..dugo se nisi javljala..baš mi je drago. Koliko si trudna? Kad se beba rodi,daju ju mami na kožu,a tata može biti pokraj,dok žena odleži to vrijeme koje mora u boxu poslje poroda,tako je barem bilo kod nas,bio je s nama preko sat vremena.


    Joj super evo već 21tt, ne znam kako žene izdrže ovo meni je najgore jer svaki dan sanjam da je tu bebica sa nama a nikako da dođe taj dan ko da godine prolaze.Ja bi bas voljela da njemu isto daju bebicu da i on to osijeti steta.

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Lanaklaric

    Ena32

    Lanaklaric

    Ovako mene muci jedno pitanje,teta koja je rađala mi je rekla da tatama nedaju bebu u ruke,Mene zanima dali im ja mogu rec da mu daju bebu ili? Voljela bi da kad se beba rodi i on primi bebu onako na golu kozu ko mama.

    Ooo draga..dugo se nisi javljala..baš mi je drago. Koliko si trudna? Kad se beba rodi,daju ju mami na kožu,a tata može biti pokraj,dok žena odleži to vrijeme koje mora u boxu poslje poroda,tako je barem bilo kod nas,bio je s nama preko sat vremena.

    Joj super evo već 21tt, ne znam kako žene izdrže ovo meni je najgore jer svaki dan sanjam da je tu bebica sa nama a nikako da dođe taj dan ko da godine prolaze.Ja bi bas voljela da njemu isto daju bebicu da i on to osijeti steta.


    Osjetit će kad dođete doma iz rodilišta,tih 2-3 dana brzo prođe 😉.. uživaj u trudnoći, pogotovo ako je sve ok,proletit će ti vrijeme i sa sjetom ćeš razmišljati o danima kad si bila trudna..kasnije tek kreću brige😉,jel gladan,sit,jel mu vruće,hladno,jel ide zubić,jel ima grčiće,zašto plače,zašto ne plače,zašto spava/ne spava😂😂

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Ovisi od bolnice do bolnice, meni je muz normalno ulazio u sobu dok smo bili tamo i nosio malog i presvlacio ga… samo eto nije bas lezo na njemu dok nismo dosli doma


  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Frajla

    Ovisi od bolnice do bolnice, meni je muz normalno ulazio u sobu dok smo bili tamo i nosio malog i presvlacio ga… samo eto nije bas lezo na njemu dok nismo dosli doma


    Jesi bila sama u sobi ili u nekom apartmanu pa ti je muz smio ulaziti u sobu ili si bila normalno s drugim rodiljama? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Mocusa

    Frajla

    Ovisi od bolnice do bolnice, meni je muz normalno ulazio u sobu dok smo bili tamo i nosio malog i presvlacio ga… samo eto nije bas lezo na njemu dok nismo dosli doma

    Jesi bila sama u sobi ili u nekom apartmanu pa ti je muz smio ulaziti u sobu ili si bila normalno s drugim rodiljama?


    I meni je muž dolazio u sobu za vrijeme posjeta,nosio ga ,bila sam s još jednom curom u sobi,i njoj su dolazili..

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Mocusa

    Frajla

    Ovisi od bolnice do bolnice, meni je muz normalno ulazio u sobu dok smo bili tamo i nosio malog i presvlacio ga… samo eto nije bas lezo na njemu dok nismo dosli doma

    Jesi bila sama u sobi ili u nekom apartmanu pa ti je muz smio ulaziti u sobu ili si bila normalno s drugim rodiljama?


    Bile smo nas tri rodilje. Nismo bile na odjelu (nije bilo dosta mjesta), pa smo lezale na patologiji trudnoce. Koliko sam cula i na odjelu se moze ulaziti u sobu, ali mislim da je samo u vrijeme posjeta jer se mora zvoniti, a nama su dolazili kad su htjeli…


  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Ima li jos koja mama da je bila u nekoj bolnici u kojoj tate smiju ulaziti u sobu gdje su rodilje i bebe? I je li to redovita praksa? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.