Da li je vas partner bio prisutran kad ste saznali spol?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vallyv

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    18.9 sam narucena kod ginekologa da nam kaze spol naravno ako se bude vidjelo. Zanima me pusti li ginekolog u ordinaciju partnera ili ne?

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Nama su tekli da partner nemoze samnom dok se radi vaginalni pregled a kada se prijeđe na vanjski partner moze s vama na svaki pregled ako zeli 🙂

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • lanicaaa___

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Moj je mogao biti tu ali nisam mu dala,tačnije nisam mu ni rekla,pa sam za njegov rodjendan pripremila tu kao zabavu povodom rodjendana i ujedno i to 

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Postoji toliko divnih načina da ga iznenadiš poslije pregleda… Ja sam recimo sigurno 3 pregleda čekala dok se nije vidjelo sa 100% sigurnošću, tako da u tom periodu bi za njega bilo gnjavljenje da je išao sa mnom na preglede.
    Bilo je onako kako mi je intuicija govorila, a poklonila sam mu u zatvorenoj kutiji lego batmana, stiže Batman baby. Nije znao što bi od sreće, i zauvijek ću pamtiti reakciju i trenutak i pričati sinu o tome :)

    Ginić i aparati su mi totalni višak u toj priči.

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • vallyv

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ma imali smo neki prepad pa sam isla na prrgled u bolnicu , pa su rekli da misle da je decko i dr je napisala , pa sad zeli samnom da vidi i da vidi bebu na ultrazvuku :)

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Samo neka ide ako želi, i moj je želio ići, samo nažalost se taj put tako beba namjestila da uz sav trud nikako se nije moglo vidjeti. Raci samo doktoru unaprijed da bi htjela da i on uđe, ne znam u kojem si tjednu pa kako će ti raditi ultrazvuk, ako je preko trbuha pustiti će ga sigurno, ne vidim zašto ne. 

    [lilypie.com]

  • vallyv

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Jagodica86

    Samo neka ide ako želi, i moj je želio ići, samo nažalost se taj put tako beba namjestila da uz sav trud nikako se nije moglo vidjeti. Raci samo doktoru unaprijed da bi htjela da i on uđe, ne znam u kojem si tjednu pa kako će ti raditi ultrazvuk, ako je preko trbuha pustiti će ga sigurno, ne vidim zašto ne.


Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.