Da ili Ne? 👶

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • SanjaMiskin

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav! Prije dva, tri tjedna pocela sam uocavati promjene na sebi.. Glava me boli svaki cas, nije to sad ono jaka glavobolja vec toliko to da boli, leda me bole, nista ne mogu jesti jer imam mucnine, cak i da nesto probam pojesti letim na wc ali jos nije doslo do toga da bi povracala,dode mi slabo svaki cas i zavrtiti mi se zna u glavi, imam groznicu, povisena temp., zgaravica je tu prisutna takoder,menstruaciju sam imala dva i pol dana, trbuh me boli,napuhnuta sam iako ne jedem nesto puno, vid mi zna biti mutan, na wc idem mozda 20 puta na dan, sline mi se nakupljaju u ustima jako, neku hranu nemogu ni pomirisati.. Cigarete pusim ali vec par dana svaki dim koji potegnem dode mi osjecaj mucnine.. Test jos nisam napravila, tako da molim za vase misljenje, hvala!

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Bok, napravi test.. 

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • Anchika

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    SanjaMiskin

    Lijep pozdrav! Prije dva, tri tjedna pocela sam uocavati promjene na sebi.. Glava me boli svaki cas, nije to sad ono jaka glavobolja vec toliko to da boli, leda me bole, nista ne mogu jesti jer imam mucnine, cak i da nesto probam pojesti letim na wc ali jos nije doslo do toga da bi povracala,dode mi slabo svaki cas i zavrtiti mi se zna u glavi, imam groznicu, povisena temp., zgaravica je tu prisutna takoder,menstruaciju sam imala dva i pol dana, trbuh me boli,napuhnuta sam iako ne jedem nesto puno, vid mi zna biti mutan, na wc idem mozda 20 puta na dan, sline mi se nakupljaju u ustima jako, neku hranu nemogu ni pomirisati.. Cigarete pusim ali vec par dana svaki dim koji potegnem dode mi osjecaj mucnine.. Test jos nisam napravila, tako da molim za vase misljenje, hvala!


    To ti sve mogu biti simptomi trudnoce i ne moraju, napravi kucni test obavezno ili odi u neki laboratorij izvaditi betu da znas. Sretno.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.