Čudna pitanja u trudnoći :)

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miss.EY

    Miss.EY

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pitanje mi samo po sebi zvuči čudno i smiješno ali s obzirom da mi je orva trudnoča moram pitati. Vjerujem da se mnogim trudnicama slično desilo, oa evo tema za postavljanje svih smiješnih i gluoavih pitanja :).

    Da li vam je u trudnoći bio vruć pupak? 

    Već par dana unazad osjećam kako mi je stomak generalno topao, temperaturu nemam, a pupak je posebno vruć :D.

    Blizanačka trudnoća, 31+1 sedmica

    “A baby will make love stronger, days shorter, nights longer, bankroll smaller, home happier, clothes shabbier, the past forgotten and the future worth living for.”

  • Avatar Miss.EY

    Miss.EY

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Miss.EY

    Pitanje mi samo po sebi zvuči čudno i smiješno ali s obzirom da mi je orva trudnoča moram pitati. Vjerujem da se mnogim trudnicama slično desilo, oa evo tema za postavljanje svih smiješnih i gluoavih pitanja :).

    Da li vam je u trudnoći bio vruć pupak?

    Već par dana unazad osjećam kako mi je stomak generalno topao, temperaturu nemam, a pupak je posebno vruć :D.

    Blizanačka trudnoća, 31+1 sedmica


    Prva trudnoća*, pa* glupavih* …omakle se greškice 

    “A baby will make love stronger, days shorter, nights longer, bankroll smaller, home happier, clothes shabbier, the past forgotten and the future worth living for.”

  • MajaMarija1234

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Postovanje!

    Imam pitanje jako me strah i neznam sta da radim medutim men****acija mi je kasnila tri dana drugi dan sam radila kucni test i dan poslje isto tako i oba su bila pozitivna i danas navecer sam dobila nista mi nije jasno toliko sam htjela ostati trudna i toliku zelju imam i ja i moj decko i sad sam jako tuzna i zbunjena imala sam simptome koje inace nemam kad trebam dobiti (bolne grudi na dodir, mucnina, vrtoglavica, svrbez po trbuhu lagani, i glad) neznam dali je to Normalno svakako mislim ici ginekologu, ali trenutno ludim i neznam sta da mislim previse sam zbunjena…. 😱🙄🧐

    Hvala na savjetu, ako tko da savjet 💓

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    MajaMarija1234

    Postovanje!

    Imam pitanje jako me strah i neznam sta da radim medutim men****acija mi je kasnila tri dana drugi dan sam radila kucni test i dan poslje isto tako i oba su bila pozitivna i danas navecer sam dobila nista mi nije jasno toliko sam htjela ostati trudna i toliku zelju imam i ja i moj decko i sad sam jako tuzna i zbunjena imala sam simptome koje inace nemam kad trebam dobiti (bolne grudi na dodir, mucnina, vrtoglavica, svrbez po trbuhu lagani, i glad) neznam dali je to Normalno svakako mislim ici ginekologu, ali trenutno ludim i neznam sta da mislim previse sam zbunjena…. 😱🙄🧐

    Hvala na savjetu, ako tko da savjet 💓


    A jojjj, srce drago, niie svako krvarenje menstruacija, opisi nam kakvo je krvarenje? Obilno, oskudno, tamno smedje, rozo, sve zavisi..ako su ti testovi pozitivni, do neke oplodnje je doslo, a sta se sada tu desava niko ne moze znati , ali da znas da moze biti svasta, najcesci su hematomi koji su u velikom broju bezopasni. Ili je biohemijska trudnoca, nesto ne ide kako treba i tijelo samo krene da cisti tkivo. Svakako imas 2 opcije, da uradis jednu pretragu iz krvi , na hormon trudnoce koji se zove beta Hcg, uradis sutra i vidis vrijednost, pa se opet radi za 48h i ako se vrijednost poduplala , trudnoca dobro napreduje i tu je jos uvijek. Ako se ne dupla ili ako pocne da pada skroz, nazalost trudnoca nije opstala. Ili da se strpis do pregleda kod ginekologa pa ces dalje sve znati…..sretno u svakom slucaju..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • jana29

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage sadašnje i buduće majke, molila bi Vas savjet vezano za situaciju u kojoj se nalazim. Imam 30 godina, u braku sam, s partnerom već 5 godina. U zadnje vrijeme cesto razmišljamo o bebici (s obzirom i na moje godine, okolinu i nekakav prirodan tok našeg odnosa) međutim, imam sljedeći problem. Volim djecu, želim imati svoju obitelj, želim biti majka, ali me trudnoća ne privlači, a ni sam porod. Toliko me to opterećuje da mi ubija želju za bebicom. Stalno su mi misli fokusirane da se mogu jako udebljati, da se stvari u trudnoći mogu zakomplicirat, da je porod zahtjevan i bolan. Želim da me pomisao na trudnoću veseli, ali jednostavno si ne mogu pomoći. Jeste li se možda našli u sličnoj situaciji?

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    jana29

    Drage sadašnje i buduće majke, molila bi Vas savjet vezano za situaciju u kojoj se nalazim. Imam 30 godina, u braku sam, s partnerom već 5 godina. U zadnje vrijeme cesto razmišljamo o bebici (s obzirom i na moje godine, okolinu i nekakav prirodan tok našeg odnosa) međutim, imam sljedeći problem. Volim djecu, želim imati svoju obitelj, želim biti majka, ali me trudnoća ne privlači, a ni sam porod. Toliko me to opterećuje da mi ubija želju za bebicom. Stalno su mi misli fokusirane da se mogu jako udebljati, da se stvari u trudnoći mogu zakomplicirat, da je porod zahtjevan i bolan. Želim da me pomisao na trudnoću veseli, ali jednostavno si ne mogu pomoći. Jeste li se možda našli u sličnoj situaciji?


    Ne zelis ti bebu dovoljno jako i iskreno, ako ti je bitnije da ces se malo zdebljati…😁 sve se u zivotu moze zakomplicirati, a porod je bolan itekako, ali vrijedi. 

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar tenaa

    tenaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    jana29

    Drage sadašnje i buduće majke, molila bi Vas savjet vezano za situaciju u kojoj se nalazim. Imam 30 godina, u braku sam, s partnerom već 5 godina. U zadnje vrijeme cesto razmišljamo o bebici (s obzirom i na moje godine, okolinu i nekakav prirodan tok našeg odnosa) međutim, imam sljedeći problem. Volim djecu, želim imati svoju obitelj, želim biti majka, ali me trudnoća ne privlači, a ni sam porod. Toliko me to opterećuje da mi ubija želju za bebicom. Stalno su mi misli fokusirane da se mogu jako udebljati, da se stvari u trudnoći mogu zakomplicirat, da je porod zahtjevan i bolan. Želim da me pomisao na trudnoću veseli, ali jednostavno si ne mogu pomoći. Jeste li se možda našli u sličnoj situaciji?

    Ako imas zelju biti majka i stvarno zelis dijete, zelja ce biti veca od tih nekih strahova. Moja prva pomisao kad sam vidjela 2 crtice na testu je bila da cu dobit 20kg i da cu bot odvratna. 33 tjedan trudnoce sam i dobila sam 5,5 kg.. porod traje manje od jedan dan i stisnes zube i prezivis i tu bol, poslije ces vidjeti da je vrijedilo 🥰 i ako ostanes trudna nece te svaki dan pomisao na trudnocu veseliti, isto kako ni sad vjerojatno nisi 0-24 vesela i leprsava, ali ces se brzo naviknuti na sve sto ti trudnoca nosi i vidjet ces sama kako ti se odjednom mijenja razmisljanje i stavovi o svemu 🙃

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.