Clearblue šŸ˜Š

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopuŔteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Tajči35

    Ena32

    Tajči35

    Ena32

    Maja,to je negativan test

    I meni je upravo izbacio takav rezultat. Dali je to negativno ili moram joŔ čekati?! Hvala unaprijed na odgovoru.

    Nažalost negativno je, da je pozitivno cijeli plus bi bio tako kako je minus, prazan. Napravi neki drugi ako se želiŔ uvjeriti, meni su najbolji oni first sign i slični. Sretno

    Ena32 hvala ti na brzom odgovoru. 22 dana su od ovulacije i odnosa,do sad bi vec pokazao da je uspjeÅ”an jel da?!šŸ™„


    Jel ti kasni m? Najbolje je napraviti s kaŔnjenje m

  • Tajči35

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ena32

    Tajči35

    Ena32

    Tajči35

    Ena32

    Maja,to je negativan test

    I meni je upravo izbacio takav rezultat. Dali je to negativno ili moram joŔ čekati?! Hvala unaprijed na odgovoru.

    Nažalost negativno je, da je pozitivno cijeli plus bi bio tako kako je minus, prazan. Napravi neki drugi ako se želiŔ uvjeriti, meni su najbolji oni first sign i slični. Sretno

    Ena32 hvala ti na brzom odgovoru. 22 dana su od ovulacije i odnosa,do sad bi vec pokazao da je uspjeÅ”an jel da?!šŸ™„

    Jel ti kasni m? Najbolje je napraviti s kaŔnjenje m


    Pa doÅ”lo je neÅ”to 9.8. Ali to se ni ne može nazvati mjesečnica. Trajalo je dva dana i prestalo.. Onako smeđe boje.Ā 

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Tajči35

    Ena32

    Tajči35

    Ena32

    Tajči35

    Ena32

    Maja,to je negativan test

    I meni je upravo izbacio takav rezultat. Dali je to negativno ili moram joŔ čekati?! Hvala unaprijed na odgovoru.

    Nažalost negativno je, da je pozitivno cijeli plus bi bio tako kako je minus, prazan. Napravi neki drugi ako se želiŔ uvjeriti, meni su najbolji oni first sign i slični. Sretno

    Ena32 hvala ti na brzom odgovoru. 22 dana su od ovulacije i odnosa,do sad bi vec pokazao da je uspjeÅ”an jel da?!šŸ™„

    Jel ti kasni m? Najbolje je napraviti s kaŔnjenje m

    Pa doÅ”lo je neÅ”to 9.8. Ali to se ni ne može nazvati mjesečnica. Trajalo je dva dana i prestalo.. Onako smeđe boje.


    Neznam draga, napravi joÅ” koji testić i otiđi na pregled, u sličnom sosu smo, trebala sam dobiti 6.8 i nisam joÅ”, tj bude malo smeđkastog traga kad obriÅ”em, ali to nije m, test nisam radila jer kao sve čekam da krenešŸ§

  • Tajči35

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Sretno draga. Napravi testić da vidiÅ” i obavezno javi. Jel imaÅ” joÅ” kakve simptome koji daju naznaku.Ā 

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Tajči35

    Sretno draga. Napravi testić da vidiÅ” i obavezno javi. Jel imaÅ” joÅ” kakve simptome koji daju naznaku.


    Nemam, al nisam ni u prvoj trudnoći imala do nekih 8tjedana,a i kad su doÅ”li simptomi, jako su slični pms-u pa jbgšŸ˜‚šŸ˜‚. Hvala, sretno i tebi.Ā 

  • Tajči35

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Da baÅ”.. Ili si glava umisli da ih imamo.Ā 
    Ti velis da ovaj clearblue negativan ha, prvi put koristim taj test pa nisam sigurna a procitala sam čudaā€¦Ā 
    Javi mi kakav je rezultatĀ 

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Tajči35

    Da baÅ”.. Ili si glava umisli da ih imamo.
    Ti velis da ovaj clearblue negativan ha, prvi put koristim taj test pa nisam sigurna a procitala sam čudaā€¦
    Javi mi kakav je rezultat


    Eto draga, javljam se..nebudem radila testić, stigla vjeÅ”ticaā€¦ Tebi sretno, ja ću neki drugi put ako Bog da, ne žuri mi se jer imam svoju malenu ljubav od 14 mjeseciā¤ļø

  • Tajči35

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ena32

    Tajči35

    Da baÅ”.. Ili si glava umisli da ih imamo.
    Ti velis da ovaj clearblue negativan ha, prvi put koristim taj test pa nisam sigurna a procitala sam čudaā€¦
    Javi mi kakav je rezultat

    Eto draga, javljam se..nebudem radila testić, stigla vjeÅ”ticaā€¦ Tebi sretno, ja ću neki drugi put ako Bog da, ne žuri mi se jer imam svoju malenu ljubav od 14 mjeseciā¤ļø


    Ah draga sretno ti.šŸ˜Š. Ljubi svoju srećicu i hvala ti na savjetima i podrÅ”ci. Vidjet cemo nakon pregleda di sam i Å”to sam. Pusa i cujemo seĀ 

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Tajči35

    Ena32

    Tajči35

    Da baÅ”.. Ili si glava umisli da ih imamo.
    Ti velis da ovaj clearblue negativan ha, prvi put koristim taj test pa nisam sigurna a procitala sam čudaā€¦
    Javi mi kakav je rezultat

    Eto draga, javljam se..nebudem radila testić, stigla vjeÅ”ticaā€¦ Tebi sretno, ja ću neki drugi put ako Bog da, ne žuri mi se jer imam svoju malenu ljubav od 14 mjeseciā¤ļø

    Ah draga sretno ti.šŸ˜Š. Ljubi svoju srećicu i hvala ti na savjetima i podrÅ”ci. Vidjet cemo nakon pregleda di sam i Å”to sam. Pusa i cujemo se


    šŸ˜˜šŸ˜˜ā¤ļøšŸ¤—

  • mallena03

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    menga kasnila 12 dana radila sam testĀ 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaŔ da želiŔ!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. NemaŔ korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.