Ciklusi uredni 26-28 dana- trudnoce nema

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Foxy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav, evo otvaram ovu temu s obzirom na moje uredne i točne cikluse 26-28 dana,a već 1,5 god bezuspješna trudnoca. Iskoristimo svaki drugi dan prije, za vrijeme i poslije ovulacije, te mi nije jasno sto nije u redu. Sve je uredno, bez cista, osjetim sve hormonalne promjene, ovulaciju, pms, a i menstruacija zna biti izrazito bolna. Počela sam piti folnu i povremeno čaj od vrkute. Zanima me sto mislite o femisan a kapima i mogu li se kombinirati sa čajem ili sa folnom?

  • ANYMANY

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    https://klokanica.24sata.hr/forum/tema/tko-planira-i-radi-na-bebi-nastavak-14893 [klokanica.24sata.hr] Preporučujem da se preseliš na ovu temu, tu smo sve koje se trudimo, ima cura koja zbilja imaju iskustva sa svime.

    Sin - 2009.
    Beba anđeo - 2012.
    Kćerka - 2014.

  • jedna_mama

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    onako bazično, trebali bi vidjeti spermiogram i razinu progesterona 7. dan nakon ovulacije.
    kako određuješ dan ovulacije?

  • jedna_mama

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    p.s. izrazito bolna menstruacija može sugerirati endometriozu npr.
    jesi li radila nešto od obrade?

  • Foxy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    jedna_mama

    onako bazično, trebali bi vidjeti spermiogram i razinu progesterona 7. dan nakon ovulacije.
    kako određuješ dan ovulacije?


    ovulaciju pratim lh trakicama..Još par dana do početka ciklusa pa ćemo vidjeti, ako se ne uhvati idemo na kompletnu kontrolu.

  • Foxy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    jedna_mama

    p.s. izrazito bolna menstruacija može sugerirati endometriozu npr.
    jesi li radila nešto od obrade?

    Idem uredno na preglede i bas radi toga sam se raspitala na sto mi je dr rekla da imam osjetljivu maternicu te zato toliko boli… ne znam.. nisam ni zadovoljna svojom ginekologicom, pa sam još u dilemi promijeniti dr, samo sto je to sve procedura. Sto se tiče samih ciklusa sve točno i uredno kao po knjizi.
  • Foxy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Foxy

    jedna_mama

    p.s. izrazito bolna menstruacija može sugerirati endometriozu npr.
    jesi li radila nešto od obrade?

    Idem uredno na preglede i bas radi toga sam se raspitala na sto mi je dr rekla da imam osjetljivu maternicu te zato toliko boli… ne znam.. nisam ni zadovoljna svojom ginekologicom, pa sam još u dilemi promijeniti dr, samo sto je to sve procedura. Sto se tiče samih ciklusa sve točno i uredno kao po knjizi.


  • Foxy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu
    Idem uredno na preglede i bas radi toga sam se raspitala na sto mi je dr rekla da imam osjetljivu maternicu te zato toliko boli… ne znam.. nisam ni zadovoljna svojom ginekologicom, pa sam još u dilemi promijeniti dr, samo sto je to sve procedura. Sto se tiče samih ciklusa sve točno i uredno kao po knjizi


  • jedna_mama

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    nadam se da će uspjeti! ako ne, odmah u prvoj rundi napravite spermiogram da znate na čemu ste…jer je tvoja paleta obrade puno šira

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.