cetvrti carski rez

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • leader

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    O tri carska reza se jos i nadje ponesto za procitati..o cetvrtom nema nista skoro..pa da vam podijelim svoje iskustvo…mozda nekome pomogne..tri carska pod opcom i jedan spinalna..dosta veliki razmaci..2006,2009,2014,2017..spinalna se napocetku nije bas radila..ugl..sve super do treceg kad su mi rekli ako zelim da djeca imaju majku nema vise djece..eh sad ja sam bas jos htjela jedno i smatrala da mogu..ali..ostala prebrzo trudna nakon godinu dana..beba umrla u 12tj. Nakon godinu scenarij se ponovio..isla na pretrage..svasta sam cula od tog da sam prestara(33god) do tog da vise zbog prokrvljenosti nemogu imati djece ,svaki dokt.svoje..osim moje gin. Dokt.Klaic..kojoj sam do neba zahvalna i njenim pristupom i njenom strucnoscu..rekla je odi kuc slozi glavu,mozes jos pet puta izgubit bebu sesti rodit normalno a moze i slj.trudnoca uspjet..vidi dali to mozes..ostala opet nakon godinu trudna..molila sam je da dolazim jednom tjedno samo da cujem srce da kuca..nije rekla niti rijec svaki put me pregledala detaljno..u 36 tj.me ostavili u bolnici za svaki slucaj (da sto vise mirujem da dodjemo do38tj.bolnica vinogradska,predivni i dokt i sestre.) Carski proso sve pet..muka je pocela nakon 6sati od carskog..odma sam i podvezala se…bolovi koji su nastupili bili su stravicni(moj prag boli iznimno visok inace)..kazu da od tableta za suzavanje maternice svaki put sve vise boli..istina..ja sam ih pila sest puta (tri caska,svije kiretaze i cetvrti carski) puzala sam i plakala po bolnici od bolova..proslo s prestankom uzimanja tab.sam carski malo vise boli..duzi oporavak svega dva tri dana…inace naravno sam ona koja nemoze mirovat..pregled kod dokt.nakon 6mj..kaze sve super podnjela bi cak i jos jedan carski..ali ta bol..i da nisam podvezana i da mi nije cetvrto vec prvo dijete nebi vise imala djece sigurno..ugl.ja sam vjerovala svom tijelu i sebi da mogu jos imat djece, greska mi je bila sto nista cekala onih dve/tri god do slj.trudnoce da izbjegnem bol gubitka dvije bebe..za cetvrtu trudnocu naravno nisam imala potporu nikoga osim muza i svoje dokt. Svi su govorili da nisam normalna sto tako riskiram…al eto..samo sam nekako znala da mogu..i to mi je nagradjeno nakon tri cure dobili malog pisonju…sad imam punu kucu djece,monovolumen,podocnjake i presretna sam sto nisam slusala doktore druge …

  • leader

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ispravljam se :dva pod opcom dva spinalna..i da nikada nebi izabrala opcu da sam tad mogla birat..da se nemoze mjerit to s tim kad vidis svoju bebicu odma..i odmah da napomenem da sam morala na carske ne svojom voljom nego prvi put pod hitno jer smo skoro umrle i beba i ja ,drugi put sam morala jer je bila skoro 4kg..ja inace dosta sitna i uska..a onda je treci put normalno da se ide na carski,vise nema biranja..

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ja sam imala prvi hitni carski. Nekakav problem sa zdjelicom tako da ce i drugi vjerojatno biti carski. Dosta dugo sam se oporavljala. I sad nakon 14 mj jos me zaboli nekad rez, pogotovo kad nosim maloga na kuku pa me nogom stisne. Razmisljam o drugom, znam da bar 2 g se ne smije i ne zurim se, iako imam 33 g. Mozda bih imala i troje djece ali ne znam kako cu biti poslije jos 2-3 carska i koliko boli ce ostati. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • leader

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    A gle svaku kisu i snijeg osjetim..nekad bol nekad samo zasvrbi…a iskreno zatezanja vise neosjetim ali onaj sugavi osjecaj kad se ides pocesat jer je koza na osjet ko utrnita to nece proci..a ovo da te dosta bolilo..to je od zene do zene..mene recimo prvi nesto malo samo,ali svaki drugi po malo vise bolio..do cetvrtog taj me samljeo😥..prednost je sto prodje brzo..ja sam recimo prije mjesec dana pocela s vjezbom lagano i vise nista neosjeti..samo ta promjena vremena..

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Utrnuta koza, dobro si to opisala. To imam. Sugav osjecaj, kao da to nije dio mog tijela. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.