Čaj od vrkute

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Bok, radimo na bebi par mjeseci i čula sam da je čaj od vrkute dobar za začeće. Zanima me treba li se piti od prvog dana ciklusa ili mogu početi i kasnije s njim? Koliko ga dnevno treba popiti i treba li se raditi neka pauza? Pročitala sam negdje i da je dobar za upale, a na prošlom pregledu ginekolog mi je rekao da imam slabu upalu pa može li pomoći i za to?
    Molim vas za vaša iskustva s čajem, hvala 😊

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Bok, ne znam jako puno o vrkuti, ali pila sam ju u jednom periodu u obliku čaja, 2 šalice dnevno. Pila sam cijeli ciklus, a preporuča se prestanak u slučaju da test pokaže plus. Trenutno se spremam ponovno krenuti. 

    [lilypie.com]

  • lola777

    Broj poruka: 823

    Prijavi adminu

    anaa123

    Bok, radimo na bebi par mjeseci i čula sam da je čaj od vrkute dobar za začeće. Zanima me treba li se piti od prvog dana ciklusa ili mogu početi i kasnije s njim? Koliko ga dnevno treba popiti i treba li se raditi neka pauza? Pročitala sam negdje i da je dobar za upale, a na prošlom pregledu ginekolog mi je rekao da imam slabu upalu pa može li pomoći i za to?
    Molim vas za vaša iskustva s čajem, hvala 😊


    Preporuka je da se pocme od prvog dana ciklusa.Ja sam ga koristila,kao i marulju i pocela sam primjecivati obilnu pojavu ovulacijske sluzi.
    To sam koristila prije nekoliko godina jer imam PCOS.
    Ne treba pretjerivati u kolicini - 2 x 0,2 dcl/ dnevno.
    Za upalu je dobar i caj od brusnice - ima u dm 100% koncentrat.

    23.05.2020. - stiglo nase drugo zlato!🙏💝💝

  • Tmji

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Smije li se koristiti Maca prah i vrkuta (ne istovremeno ali na dnevnoj razini odvijeno) ili se moram odlučiti samo za jedno? 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.