Bolovanje u postupku IVF

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • minilu

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    ODrage cure koje ste prolazile ili još uvijek prolazite kroz postupke IVF, koliko ste bile na bolovanju, i kako se plaća to bolovanje?

    👩 35 g AMH 6 🧔 38 g -oligoaathenozoospermia
    2014-prirodna trudnoca bez problema
    1.IVF 3/2019 KBC Split Dr. Sunj ( pergoveris,cetrotide i brevactid 5000) 8 folikula,5 js. -trudnoca koja je zavrsila u 9 tj 😔
    2. IVF 1/20 KBC Split dr.Mrsic ( bemfola 225, 75, pergoveris, cetrotide, brevactid 5000) 5 folikula 3 js - neuspjesno
    3. IVF 10/20 (bemfola 225, 75, pergoveris, cetrotide, brevactid 5000) -neuspjesan!

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Sve zavisi koliko ja znam da imas pravo na bolovanje od transfera,ali čak neko ginekolozi daju i od punkcije. Ja sam koristila od transfera, a za punkciju uzela 5 dana godišnjeg. Razgovarajte s ginekologom svojim. Plaća se normalno ako ste zaposleni dobivate -70%od plaće,jer se vodite na bolovanju. Sretno

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.