Bolne grudi odmah poslije ovulacije

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zara92

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Naisla sam na jedan clanak na krenizdravo.hr “bolne grudi nakon ovulacije” tekst je sljedeći.. 

    "Ako osjetite bol samo na prednjem dijelu grudi i u bradavicama, to je znak da ovulacija nije još nastupila. Postoji još dio estrogena koji se treba proizvesti te se ovulacija još čeka.
    Ako bol u grudima osjetite i naprijed i sa strane, to znači da je ovulacija [krenizdravo.hr] nastupila, ali nije još nastalo dovoljno progesterona kako bi nastupila lutealna faza. Ako osjetite bol samo sa strane grudi, to je znak da je ovulacija prošla i da je nastupila lutealna faza. 

    Nisam dobro razumjela jer mene i nakon 5 dana od ovulacije grudi jos uvijek bole sastrane i naprijed.. Da li to znaci da imam manjak progesterona, da li to ima neke veze sa trudnocom. Hvala

    Pokusavamo od 10/19 prvo 👶
    Petrova 10/2020
    👩‍💼 24, hormoni ✅ brisevi ✅ papa ✅
    ❌Sono hsg 15.07.21 - obostrano otezano, osteceni jajovodi, IVF postupak
    🧔29, normozoospermia✅
    IVF 11/2021 ❌ Covid 19
    IVF 6/2022
    Stimulirani, 06.06 Gonal 225, 10.06 Cetrotide, 13.06 Ovitrelle
    15.06 punkcija, 5 oocita, nema❄️
    20.06 ET, vracene 2
    26.06 ➕, 27.06 ➕
    29.06, 9dnt, 102.46 🍀 02.07, 12dnt, 361.22 🍀
    21.07 6tj+6 ❤️
    7.10 17+6 🐞❤️
    15.03 💙Dečko💙

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.