Bol u prsima

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mare88

    mare88

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav u 34 tjednu sam trudnoće i u zadnjih nekoliko dana me užasno boli na mjestu otprilike gdje je želudac ali više ispod lijeve dojke je li itko imao sličnih problem ne znam sta mi je činiti je li opasno

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    mare88


    Pozdrav u 34 tjednu sam trudnoće i u zadnjih nekoliko dana me užasno boli na mjestu otprilike gdje je želudac ali više ispod lijeve dojke je li itko imao sličnih problem ne znam sta mi je činiti je li opasno

    Beba ti pritišće organe i taj pritisak itekako zna biti bolan. Ja sam negdje u 30t završila u bolnici na hitnoj jer sam i povraćala i imala specifičnu bol baš tu gdje ti opisuješ. Napravili bezvezne pretrage i poslali me doma. Još sam i stubište uspjela pobljuvati. Ja sam nosila trudnoću od početka do kraja jako gore visoko i bol je bila česta. Ako ti ne prestaje svakako potraži mišljenje doktora, nije to za odugovlačiti, bolje da ti budeš sigurna. Kažem ovako je bilo meni, ne mora značiti da je i tebi ali ako potraje, svakako put doktora.

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Potpisujem renatu..vrlo vjerojatno je do polozaja bebe,ali u svakom slucaju ako se bol pojacava i ne prestane kroz koji dan potrazi misljenje lijecnika..sretno

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.