bojanje kose u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivaanaaa

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    Ja se nisam farbala prvih 5mj al to vise zbog toga zato sto mi je bilo muka od svega..prelezala sam prvih 5mj. Poslije sam isla na farbanje i bilo je svakakvih komentara. Savjete da je farbanje jako stetno sam dobila od osobe koja je dnevno pila dvije boce kole na dan u trudnoci i jednee koja je pusila cijelu trudnocu..nedo bog stavit farbu na glavu, al cigaretu u usta to je ok..smjeh..inace neke studije su dokazale da farbanje tokom trudnoce nema nikakve stetnosti za bebu..ja sam odlucila vjerovat toj studiji. 

    [lilypie.com]

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    evo cure zvala sam svoju ginekologicu i rekla mi je da nije nikakav problem da se obojam i drzim boju na glavi pola sata ako mi miris ne smeta…da mi ne moze nista bit, da je manje stetno od nerviranja, cigareta i alkohola…
    inace se bojam u plavo, a izrast mi je oko 4 cm…tako da ako strucna osoba laze, lazem i ja  al svakome na izbor 

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Anchika

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    ivaanaaa

    Ja se nisam farbala prvih 5mj al to vise zbog toga zato sto mi je bilo muka od svega..prelezala sam prvih 5mj. Poslije sam isla na farbanje i bilo je svakakvih komentara. Savjete da je farbanje jako stetno sam dobila od osobe koja je dnevno pila dvije boce kole na dan u trudnoci i jednee koja je pusila cijelu trudnocu..nedo bog stavit farbu na glavu, al cigaretu u usta to je ok..smjeh..inace neke studije su dokazale da farbanje tokom trudnoce nema nikakve stetnosti za bebu..ja sam odlucila vjerovat toj studiji.


    Isto i meni,prvih 5 mj. nisam jer sam po 10 puta dnevno povracala, ali iza normalno jesam, vec 3 puta izrast (imam smedju, a farbam u plavo), da je tak opasno vec bi meni valjda nesto bilo nakon toliko godina farbanja, a zamislite tek frizerke koje to svaki dan cijeli svoj radni vijek disu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.