Biokemijska trudnoća.. 😞

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!
    Znam da se ovom već puno puta pisalo, ali nemam opcije za moju tugu.
    Inace sam dosta mlada 22 godine. Ovaj mjesec sam imala toliko problema, umrla mi je baka, tata je imao srcani, i na kraju kao ajme napokon nesto lijepo kad ono jos jedno razocarenje. Dva testica su pokazala pozitivno i sva sretna sam otisla kod gin. no iduca dva testica negativna. Osjecam kao da cu dobit sto i hocu sigurno, jer gin nije nista vidio na ultrazvuku. U pon bi bilo 5 tjedana trudnoce da je sve bilo uredno. Smatram da je doslo do biokemijske trudnoce jer se plusic jako lijepo vidio a zatim dva dana poslije minus ko kuca. 
    Ako je koja djevojka imala ikakvih iskustva sa time ili nesto zna molim vas da mi napisete. Sada kada dobijem mogu li odmah u nove pokusaje, posto je gin. Pregled zadnji puta bio uredan i nema nikakvih problema u vezi zdravlja samo nisam vadila nikkve hormone posto je u mom malom gradu to jako tesko jer nece nitko da vas poslusa. Molim vas bilo kakav odgovor bi mi dobrodosao.
    ❤️

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    TinaAnit ali što bi se i moglo vidjeti na uzv kada si 4 tjedna trudna? Zašto trošiš novce na testove i radis si jos nepostojecu dijagnozu biokemijske ako nisi vadila betu? 
    Meni je test iz dm-a bio negativan,kinez i gleda blue dan prije M pozitivni a beta na dan očekivane menge 290!
    Izvadi krv i ne donosi zaključke unaprijed..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Lavica27

    TinaAnit ali što bi se i moglo vidjeti na uzv kada si 4 tjedna trudna? Zašto trošiš novce na testove i radis si jos nepostojecu dijagnozu biokemijske ako nisi vadila betu?
    Meni je test iz dm-a bio negativan,kinez i gleda blue dan prije M pozitivni a beta na dan očekivane menge 290!
    Izvadi krv i ne donosi zaključke unaprijed..


    Ma da znam, razumijem, nego to mi je danas gin. rekao tako pa sam ja tako i napisala. Međutim, kako sam pravila vec dva nova a oba negativna pa cu pricekat da vidim hocu ipak dobit jer mi je gin. rekao ako ne dobijem pa cemo iduci tjedan napraviti pregled i sve.
    Uglavnom uzasno sam spetljana kad sam uplasena.. 😒

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Iskreno…ni te ginekologe ne razumijem koji primaju na pregled tako rano a znaju da se nemože baš ništa vidjeti… A samo stres prouzrokuju. Držim fige da su krivi testovi. Ako baš nemas gdje vaditi betu dok cekas pregled kupi onaj clear blue koji pokazuje tjedne. Ako taj kaže da si trudna 1-2tj ili 2-3onda jesi,bar iz mog iskustva.drzim ti fige!

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Iskreno…ni te ginekologe ne razumijem koji primaju na pregled tako rano a znaju da se nemože baš ništa vidjeti… A samo stres prouzrokuju. Držim fige da su krivi testovi. Ako baš nemas gdje vaditi betu dok cekas pregled kupi onaj clear blue koji pokazuje tjedne. Ako taj kaže da si trudna 1-2tj ili 2-3onda jesi,bar iz mog iskustva.drzim ti fige!


    Hvala ti na savjetu! 
    Radila sam digitalni i pokazao je minus kao kuca hehe, imam jedno pitanje vezano uz njega, posto sam ga isla bacit, isla sam uredno i baterijicu izvadit i sve, pa sam gledala i one dvije trakice sa plavim crticama, pa jel to isto igra kakvu ulogu u tome? 
    Valjda kad si sav uplasen hvatas se za slamku 😏

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Tina_Anit

    Lavica27

    Iskreno…ni te ginekologe ne razumijem koji primaju na pregled tako rano a znaju da se nemože baš ništa vidjeti… A samo stres prouzrokuju. Držim fige da su krivi testovi. Ako baš nemas gdje vaditi betu dok cekas pregled kupi onaj clear blue koji pokazuje tjedne. Ako taj kaže da si trudna 1-2tj ili 2-3onda jesi,bar iz mog iskustva.drzim ti fige!

    Hvala ti na savjetu!
    Radila sam digitalni i pokazao je minus kao kuca hehe, imam jedno pitanje vezano uz njega, posto sam ga isla bacit, isla sam uredno i baterijicu izvadit i sve, pa sam gledala i one dvije trakice sa plavim crticama, pa jel to isto igra kakvu ulogu u tome?
    Valjda kad si sav uplasen hvatas se za slamku 😏


    Ne igra ulogu.. Bezveze otvaras tu temu kad jos nista ni ne znas sa sigurnoscu, radije da si te novce dala za privatno vadenje bete nego na tolike testove ako si vec u strahu toliko.. Savjet eto odi vadi betu😊

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.