Beta hcg

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lyraa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav, trebam pomoc, radila sam danas betu iznosi 0.14. Da li je nalaz negativan na trudnocu ?  Trenutno mi nrma tko ocitati nalaz. Radila sam nakon 9 dana od odnosa.

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Pozz, sve ispod 5 se ne smatra trudnoćom. Doduse i prerano si napravila test. Jesi 100% sigurna da si imala ovulaciju oko tih dana? I koliko ti traje druga faza ciklusa?

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • lyraa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Sara🌻

    Pozz, sve ispod 5 se ne smatra trudnoćom. Doduse i prerano si napravila test. Jesi 100% sigurna da si imala ovulaciju oko tih dana? I koliko ti traje druga faza ciklusa?


    Poz draga sara,

    Po mojim izracunima krenuli su plodni dani a sad jel to tocno ili nije ne znam.  Sto se tice preranog testa, kolko sam cula nakon desetak dana da se iz krvi vec moze vidjeti trudnoca, tj tako sam saznala i za prvo dijete vrlo rano i krv sam vadila pa sam mislila i sad da bude tako. 

  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    Ispod 5 nije trudnoca.
    Ako kasni M, napravite kucni test, pa pregled. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.